SIDE-doprava-zdarma
SIDE-doprava-zdarma

Dolphin S200 prichádza na náš trh!

Predstavujeme vám nový model automatického bazénového vysávača značky Dolphin S200. Čo môže vášmu bazénu ponúknuť? Oplatí sa ho kúpiť alebo je lepšie si priplatiť za top model?

Ako už názov napovedá, Dolphin S200 je zástupcom modelovej rady S, v rámci ktorej bol minulý rok predstavený prvý bazénový čistiť s možnosťou ovládania cez mobilnú aplikáciu - S300i. Čo sa týka inteligencie, schopnosti vyčistiť bazén, praktickosti, spoľahlivosti a dokonca do istej miery i dizajnu, S200 v ničom nezaostáva. V čom teda spočívajú rozdiely?

dolphin rozdiely výhody skúsenosti

Rozdiely medzi Dolphin S200 a S300i

Model S300i je prakticky to najlepšie čo značka Dolphin v súčasnosti ponúka. Dolphin S200 oproti nemu nemá Bluetooth, tým pádom ho nie je možné ovládať cez mobil (a to nie je možné ani diaľkovým ovládačom, pretože taký neexistuje). Dolphin S200 má len jeden režim čistenia (2 hodiny verzus 1,5 / 2 a 2,5 hod. u top modelu) a nie je možné ani naprogramovať dobu a čas vysávania bazénu. Ako sme však spomenuli, kvalita čistenia nijako nezaostáva. Jediným rozdielom v tomto smere je mierne odlišný filtračný kôš. S300i obsahuje dvojitý filtračný kôš - skladá sa zo 100 mikrónového filtra (ktorý sa dá v prípade potreby vytiahnuť alebo použiť samostatne) a 20 mikrónových filtračných vložiek. S200 má filtračný kôš so 100 mikrónovými filtračnými vložkami, ktoré je možné vymeniť za 20 mikrónové, ktoré sú pribalené v balení. O možnosť dvojakej filtrácie tak vôbec neprídete. Tento princíp bude pre niekoho možno i výhodnejší.

U tohoto robota sa môžete tešiť na kompletné pokrytie vášho bazéna, dôkladné čistenie s dvomi aktívnymi kefami (točia sa dvojnásobnou rýchlosťou, akou sa pohybujú pásy stroja) a možnosť použiť na akýkoľvek povrch bazéna vďaka systému PowerStream, ktorý zároveň zaručí prítlak robota k povrchu.

Dolphin S200 zakúpite exkluzívne u nás na tomto odkaze.

Ak sa však rozhodnete pre Dolphin S300i, môžete si byť istý, že tak skoro ho žiaden neprekoná. Okrem funkcie ovládania cez mobilný telefón (alebo tablet) a časovača spustenia dostanete v balení i transportný vozík.

25. 04. 2017