SIDE-vyletnene-ceny
SIDE-vyletnene-ceny

O nás

Spoločnosť ROBOT WORLD s.r.o. bola založená v roku 1993 a na českom trhu pôsobíme už 27. rokom. Za dobu našej existencie sme si vybudovali významné postavenie na trhu v oblasti robotiky a stali sme sa tak najväčším predajcom robotických vysávačov v ČR, aj vďaka množstvu verných zákazníkov zo Slovenska. A preto sme sa rozhodli, že spustíme slovenskú verziu, ktorá sa už od začiatku stretla s veľmi pozitívnou odozvou. Odvtedy rastieme každým rokom a aj v SR sme sa stali najväčším predajcom robotických vysávačov. Dlhodobé fungovanie našej spoločnosti a maximálna spokojnosť našich zákazníkov vypovedajú o kvalite nami ponúkaných služieb, čo vám zaručuje, že svoju dôveru vkladáte do tých najlepších rúk.

Vďaka vašej spokojnosti sme tiež získali celý rad ocenení. Medzi tie najprestížnejšie a pre nás najdôležitejšie patrí - Shop roku 2010, 2011, 2012, 2013 a zlatý certifikát Overené zákazníkmi na Heureka.cz i Heureka.sk. V roku 2015 sme získali titul Shop roku 2015, finalista:

Shop roku 2015 finalista

Spoznajte nás osobne! Radi by sme vás pozvali do našich kamenných predajní v Prahe, Brne a Náchode, kde vás privíta odborne zaškolený tím, ktorý vám so všetkým poradí a všetko vám podrobne vysvetlí. 

K dispozícii je vám tiež elektronický obchod, prostredníctvom ktorého môžete nakupovať z pohodlia domova. Takmer 99% všetkých produktov máme skladom a dopravíme vám ich do 48 hodín od potvrdenia objednávky.

 


Overené zákazníkmi
Na Heureka.sk sme obdržali zlatý certifikát Overené zákazníkmi 

 

Kontakty

Internetové objednávky 9–18 hod.
E-mail: [email protected]
Telefón: +420 774 810 810
Reklamácie tovaru
E-mail: [email protected]
Telefón: +420 774 810 810