side-right-letnihity
side-left-letnihity

Novinka: robotický čistič okien Symbo Weebot W130

Symbo rodina má o jedného člena viac. Volá sa Weebot W130 a je to robotický čistič okien. Čím by Vás mohol uchvátiť?

Symbo Weebot W130 je robotický čistič okien, ktorý vám uľahčí čistenie skiel a ušetrí kopec času. Jeho prednosťou je patentovaná technológia vibračnej podložky, ktorá zvyšuje efektivitu čistenia. Vibračná podložka aktívne stiera povrch pred robotom a veľká čistiaca utierka absorbuje túto nečistotu.

Symbo Weebot W130 si hravo poradí s najrôznejšími typmi okien, skiel, dlaždíc a ďalších povrchov. Je vhodný na stredné a veľké okná, alebo výlohy (od 50x50 cm). Zvislý či vodorovný povrch pre tento dizajnový kúsok tiež nie je žiadny problém. Máte vo svojej domácnosti bezrámové okná? Nemusíte smútiť. Vďaka senzorom, ktoré detekujú hranu okna, sa aj pre vás stáva Weebot W130 vhodným spoločníkom. Výhodou je ovládanie pomocou jedného tlačidla, kedy stačí robota priložiť na sklo a tlačidlom spustiť. Robot si zistí rozmery okna a potom automaticky zvolí najvhodnejší režim čistenia. Pomocou diaľkového ovládania môžete robota tiež ovládať a ručne ho navigovať na viac znečistené miesta a potom zvoliť režim miestneho intenzívneho čistenia.

Weebot W130 myslí aj na svoju bezpečnosť. Je vybavený záložnou UPS batériou, ktorá v prípade výpadku prúdu chráni váš malý zázrak proti pádu a následnému poškodeniu. Súčasťou balenia je aj bezpečnostné lano, ktoré plní podobnú funkciu.

->> Prejsť na stránku produktu Symbo Weebot W130

03. 09. 2018