SIDE-Doprava zdarma-right
SIDE-Doprava zdarma-left

Spoznajte nové Hom-Boty od LG - čo sa zlepšilo a čo zostalo po starom?


Od doby, čo bol na trh uvedený model Hom-Bot VR62601LVM spoločnosťou LG, ubehlo už pár rokov. Teraz však tento kórejský výrobca inovatívnej techniky prichádza s vynoveným modelovým radom robotov Hom-Bot.

Sme radi, že štvorcový dizajn zostal zachovaný, podobne ako aj celý systém čistenia. Zmena nastala v prepracovanom softvéri a hlavne v novom type motora. LG si patentovalo tzv. Smart Inverter motor, ktorému verí natoľko, že naň poskytuje 10-ročnú záruku. To znamená, že ak sa vám náhodou pokazí motor napr. po 9 rokoch, stále máte nárok na záručnú opravu zdarma. Tento motor, ktorý sa mimochodom nachádza i v ďalších produktoch radu LG CordZero, dokáže vyvinúť vyššie otáčky pri nižšom príkone, a zároveň dosiahnuť vyšší sací výkon. Pri bežnej prevádzke robotických vysávačoch to znamená nižšiu spotrebu energie a o niečo nižšiu hlučnosť. Alergikov tiež poteší, že tento motor nevypúšťa do vzduchu žiadne uhlíkové ani medené častice, ako je to v prípade uhlíkových motorov.
 
Vítanou zmenou je aplikácia odolnejšej povrchovej vrstvy i na nižšie modely LG Hom-Bot. V predchádzajúcej modelovej rade to bola realita len pri vyšších modelov, ktoré zas aktuálne dostali povrch pripomínajúci leštený hliník. A pri vyšších modeloch môžeme aj ostať - práve tie prešli najvýraznejšími zmenami. Ide o LG Hom-Bot VR9627PG a LG Hom-Bot VR9647PS. Obom týmto robotom pribudla Wi-Fi, samozrejme spolu s aplikáciou. Takže sa môžete tešiť na plánovanie upratovania, ovládanie pohybov, či sledovanie štatistík priamo z vašej dlane prostredníctvom mobilu alebo tabletu.
 
Najväčšiu vychytávku v novom modelovom rade prináša LG Hom-Bot VR9647PS. Ide aktuálne o jediný robotický vysávač na trhu, ktorý má prednú kameru. V spojení s Wi-Fi a mobilnou aplikáciou takto dokážete sledovať v reálnom čase, čo sa deje u vás doma. A nielen to, v LG týmto krokom spojili robotický vysávač so "strážnym psom". Prostredníctvom funkcie Home Guard bude robot strážiť váš byt, kým nie ste doma. Ak dôjde k narušeniu priestoru, vytvorí sériu snímkov, ktoré vám okamžite odošle do telefónu (v prípade aktívnej Wi-Fi na oboch zariadeniach). Vy tak budete vedieť, či je narušiteľom zlodej alebo len svokra, ktorá vám prišla zaliať kvety počas vašej dovolenky pri mori.
 
Spoločnosť LG tak pri novej sérii "Hom-Botov" zachováva overené a funkčné vlastnosti predošlých modelov, pridáva vylepšený motor, Wi-Fi a v najvyššej verzii i prednú kameru. A to všetko za dostupné ceny.

LG Hom-Bot VR9647PS s prednou kamerou, Wi-Fi a aplikáciou môžte mať doma už zajtra - máme ho totiž skladom:

->> Prejsť k produktu LG Hom-Bot VR9647PS

29. 11. 2016