AKTUÁLNE INFO
Garancia doručenia do Vianoc
+ možnosť vrátenia darčeka
 
SIDE-vanoce-2022
SIDE-vanoce-2022

Robotický vysávač
Concept VR3120 2v1 Perfect Clean Laser

Alternatívy

29% ZĽAVA

Robotický vysávač
Concept VR2010

S kódom "XMAS3"
183,33 €
189,00 €
259,00 €

Predaj bol ukončený

22% ZĽAVA

Robotický vysávač
Symbo xBot 5
+ mop (2v1)

(90 %) 101 recenzií
Akčná cena
249,00 €
Práve
dnes!
319,90 €
 

Skladom > 5 ks
v stredu 7. 12. u vás

23% ZĽAVA

Robotický vysávač
Symbo xBot 5 PRO WiFi
+ mop (2v1)

(92 %) 158 recenzií
Akčná cena
269,00 €
Práve
dnes!
349,00 €
 

Skladom > 5 ks
v stredu 7. 12. u vás

Kód: 103664

Robotický vysávač Concept VR3120 2v1 Perfect Clean Laser

 • 2v1 - Vysávanie a mopovanie
 • Extrémna výdrž - až 240 minút
 • Laserová navigácia s mapovaním - LaserTec 2.0
 • Ovládanie mobilom - cez aplikáciu Concept Home
 • BLDC motor so sacím výkonom 3300 Pa
 • 3 režimy upratovania
 • Trojnásobná filtrácia s HEPA filtrom
 • Funkcia proti nárazu a pádu
 • Automatické nabíjanie
 • Plánovanie upratovania

 

Videopredstavenie Concept VR3120 2v1 Perfect Clean Laser

Predstavenie robotického vysávača Concept VR3120 2v1 Perfect Clean Laser

Robotický vysávač s funkciou mopovania. Concept VR3120 2v1 Perfect Clean Laser môžete ovládať pomocou aplikácie Concept Home vo vašom mobilnom telefóne, alebo pomocou diaľkového ovládača. Zvoľte si jeden z 3 režimov upratovania, naplánujte odložený štart, sledujte proces upratovania, nastavte zakázané zóny a veľa ďalších vecí.

Concept VR3120 2v1 Perfect Clean Laser robotický vysávač

Dokonalá orientácia

Robotický vysávač VR3120 je vybavený vyspelou laserovou navigáciou LaserTec 2.0, ktorá podrobne naskenuje vašu domácnosť a vytvorí presnú mapu pre plánovanie upratovania. Výsledkom je, že sa robot s maximálnou presnosťou orientuje v priestore, neprechádza opakovane už upratané miesta, a tým skracuje dobu upratovania. Perfektne si poradí so všetkými podlahovými krytinami aj s členitými priestormi. Vďaka veľkým kolesám a silnému motoru prekoná dverné prahy a iné prekážky do výšky až 1,8 cm. Po dokončení upratovania sa automaticky vráti do nabíjacej stanice.

Concept VR3120 2v1 Perfect Clean Laser - Laserová navigácia

Zbaví vás vírusov a baktérií

Chcete sa doma cítiť naozaj bezpečne? VR3120 je ďalší z rady pomocníkov, ktorý vám pomôže s bojom proti vírusom a baktériám. Jednoducho pridajte do zásobníka na vodu vhodný dezinfekčný prostriedok a vypusťte robot mopovať. Vaše podlahy budú dokonale čisté a dezinfikované.

Vysáva a mopuje

Robot je vybavený dvoma zásobníkmi, vďaka ktorým si ľahko poradí so suchým aj mokrým upratovaním. Prvý zásobník s kapacitou 600 ml slúži pre klasické upratovanie na sucho. Nasadíte druhý zásobník 2 v 1, môžete vysávať a vytierať naraz. Kombinuje totiž klasickú nádobu na prach s elektronicky riadeným zásobníkom na vodu, takže v rekordnom čase docielite dve upratovania naraz. Prietok vody môžete pomocou aplikácie nastaviť na nízku, štandardnú alebo vysokú úroveň podľa miery znečistenia. Zásobník na vytieranie je osadený textíliou z mikrovlákna, ktorá na seba viaže nečistoty a počas upratovania podlahu tiež vyleští. Textíliu je možné ľahko zložiť a vyprať v práčke.

Concept VR3120 2v1 Perfect Clean Laser - Vysáva a utiera zároveň

Výkonný motor a vysoká sacia sila

Vysávač je vybavený digitálnym bezkefovým jednosmerným BLDC motorom, ktorý má radu výhod. Je vysoko výkonný a oproti bežným motorom tichší, spoľahlivejší, energeticky úspornejší a má dlhšiu životnosť. Súčasne sa podieľa na vysokej sacej sile vysávača, ktorá dosahuje 3300 Pa. Ponúka 3 úrovne výkonu, ktoré sa menia v závislosti na spustenom režime upratovania. Sací výkon je možné nastaviť tiež manuálne podľa potreby a miery znečistenia.

Concept VR3120 2v1 Perfect Clean Laser - BLDC motor

Batéria LG BYD

Vysávač je napájaný veľmi kvalitnou vysokokapacitnou 5200 mAh batériou LG BYD, vďaka ktorej zvládne na jedno nabitie upratať až 250 minút. Tieto batérie vynikajú dlhou životnosťou, vysokým výkonom, bezpečnosťou a stabilným cyklom. Vzhľadom k svojim výborným vlastnostiam sa využívajú napr. v automobilovom priemysle alebo v batériových úložiskách fotovoltaických systémov. V okamihu, kedy kapacita batérie klesne pod 15 %, robot sa automaticky vráti do dokovacej stanice.

Prispôsobí sa vašej domácnosti

Robotický vysávač VR3120 je vybavený troma hlavnými kefami (CARPET, HARDFLOOR a PET) a dvoma bočnými kefkami. Hlavné kefy je možné meniť v závislosti na vysávanom povrchu, bočné kefky rozširujú záber vysávania a dokonale upracú okolo stien, nábytku, v rohoch miestnosti a v ďalších ťažko prístupných miestach.

Concept VR3120 2v1 Perfect Clean Laser - Prispôsobí sa vašej domácnosti

Carpet kefa

Ide o špirálovitú kefu, ktorá je tvorená kombináciou štetín a gumových lamiel. Je vhodná na všetky druhy podláh vrátane kobercov.

Concept VR3120 2v1 Perfect Clean Laser - Carpet kefa

HardFloor kefa

Táto kefa je ideálna predovšetkým pre tvrdé podlahy. Vďaka mäkkému povrchu so špeciálnymi vláknami dokáže zachytiť až 3x viac nečistôt vrátane miniatúrnych častíc. S touto kefou dosiahnete efektívne a zároveň šetrné upratovanie bez poškriabaných podláh.

Concept VR3120 2v1 Perfect Clean Laser - HardFloor kefa

Pet kefa

Túto špirálovitú kefu osadenú gumovými lamelami uvítajú predovšetkým domácnosti s chlpatými miláčikmi. Dokáže zachytiť aj ten najjemnejší prach, zvieraciu srsť alebo popadané vlasy bez toho, aby dochádzalo k ich namotávaniu.

Concept VR3120 2v1 Perfect Clean Laser - Pet kefa

CARPET turbo

Funkciu Carpet turbo môžete využiť, pokiaľ máte v robote nainštalovanú carpet kefu. Aktivuje sa v okamihu, kedy vysávač nabehne na koberec. Automaticky zvýši sací výkon na maximum pre zaistenie naozaj efektívneho upratovania. Po návrate na tvrdé podlahy sa vráti k pôvodnému výkonu.

Concept VR3120 2v1 Perfect Clean Laser - CARPET TURBO

TOF senzor - dokonalá orientácia

Robot je vybavený špeciálnym čidlom, ktoré zaisťuje perfektnú orientáciu pozdĺž steny. Súčasne chráni vysávač aj nábytok pred poškodením, pretože počas práce si robot udržiava mierny odstup od všetkých prekážok, takže nedochádza k nárazom. Tento senzor zároveň slúži k detekcii skla a čiernych stien, takže si robot poradí s upratovaním aj pozdĺž týchto plôch.

Concept VR3120 2v1 Perfect Clean Laser - TOF senzor

Ovládanie

Robot je možné ovládať cez aplikáciu Concept Robot, ktorá je v češtine a zdarma dostupná pre iOS a Android. Pomocou aplikácie môžete naplánovať upratovanie kedykoľvek a odkiaľkoľvek a zároveň v reálnom čase sledovať, koľko toho upratal a kde sa práve nachádza. Aj keď nebudete práve doma, upratovanie domácnosti budete mať neustále pod kontrolou. A pokiaľ nie ste fanúšikmi aplikácií alebo nemáte smartfón, môžete ho plne ovládať tiež pomocou diaľkového ovládača.

Concept VR3120 2v1 Perfect Clean Laser - Ovládanie cez aplikáciu

ROOMPLAN

Šikovná funkcia ROOMPLAN naplánuje vaše upratovanie do posledného detailu. Pomocou aplikácie môžete pre každú miestnosť alebo vyznačenú zónu nastaviť presný časový plán upratovania, režim upratovania a úroveň sacieho výkonu. O viac sa už starať nemusíte. Robot sa v nastavený čas automaticky spustí, zaháji upratovanie a po ukončení sa vráti do nabíjacej stanice.

Concept VR3120 2v1 Perfect Clean Laser - ROOMPLAN

Total Surface

Vďaka funkcii automatického pokračovania v upratovaní Total Surface nemusíte mať strach, že si vysávač neporadí s upratovaním väčších plôch. Pokiaľ sa počas upratovania vybije, automaticky vyhľadá nabíjaciu stanicu, kde počká do plného nabitia. Potom sa automaticky vráti k upratovaniu a pokračuje tam, kde prestal.

Concept VR3120 2v1 Perfect Clean Laser - Total surface

Kompletné automatické upratovanie

Tento režim slúži pre upratovanie celej domácnosti. Robot prehľadá a vygeneruje mapu, ktorú si následne rozdelí na menšie zóny. Jednotlivé oblasti následne jednu po druhej dôkladne povysáva pozdĺž stien a potom v líniách uprace zvyšné priestory. Po dokončení upratovania sa automaticky vráti do nabíjacej stanice.

Concept VR3120 2v1 Perfect Clean Laser - Kompletné automatické upratovanie

Zónové upratovanie

Hlavnou prednosťou zónového režimu je, že robot nebude upratovať v celej domácnosti, ale len tam, kde naozaj potrebujete. Pomocou aplikácie môžete definovať a pomenovať až 15 zón vrátane zakázaných oblastí. V zvolenej zóne robot uprace rovnakým spôsobom ako pri automatickom upratovaní, tzn. že povysáva pozdĺž stien a následne v líniách uprace zvyšné priestory. Veľkou výhodou zónového režimu je možnosť vyznačenia zakázaných zón, kde robot upratovať nebude. Oceníte to napr. počas vytierania, kedy nechcete, aby vám robot nabiehal na koberce. Ak chcete zvýšiť efektivitu upratovania, môžete využiť prídavné funkcie: DOUBLE, kedy robot po dokončení bežného upratovania zopakuje upratovanie v líniách naprieč svojej prvotnej dráhy a TURBO, ktoré zvýši sací výkon na najvyšší stupeň.

Concept VR3120 2v1 Perfect Clean Laser - Zónové upratovanie

Lokálne upratovanie

Lokálny režim slúži pre upratovanie menších plôch. Spustiť ho môžete priamo na tele vysávača, kedy robot na stredný sací výkon prevedie dvojité upratovanie v oblasti 2x2 m so stredom vo svojej štartovacej polohe. Pre dosiahnutie dôkladnejšieho upratania môžete pomocou aplikácie určiť bod na mape a aktivovať upratovanie v TURBO režime. Robot automaticky prejde na určené miesto, ktoré určí ako stred, a prevedie dvojité upratovanie s maximálnym výkonom v oblasti 1,5x1,5 m.

Tichý režim

Ak nechcete, aby vás robot rušil pri sledovaní vašej obľúbenej relácie, aktivujte tichý režim, ktorý vypne všetky hlasové oznámenia. Počas aktivovaného tichého režimu nebude robot vykonávať naplánované upratovanie.

TripleAirClean

Robotický vysávač VR3120 je vybavený pokročilým filtračným systémom TripleAirClean. Ide o trojstupňovú filtráciu s HEPA filtrom 13, ktorý dokáže zo vzduchu odstrániť až 99,9 % častíc a iných škodlivín, vrátane baktérií a vírusov. Dosiahnete tak maximálne čisté prostredie, ktoré ocenia predovšetkým alergici a rodiny s malými deťmi.

Concept VR3120 2v1 Perfect Clean Laser - Triple Air Clean

Technická špecifikácia:

 • Model: Concept VR3120 2v1 Perfect Clean Laser
 • Farba: biela / strieborná
 • Batéria: Li-ion 5200 mAh
 • Hlučnosť: 60 - 70 dB
 • Výška: 10 cm
 • Priemer vysávača: 35 cm
 • Doba prevádzky: až do 240 min.
 • Sacia sila: 3300 Pa
 • Možnosť mopovania: áno
 • Zásobník na vodu: áno
 • Objem zásobníka na nečistoty: 600 ml
 • Objem 2v1 zásobníka: na prach 350 ml, na vodu 300 ml
 • Filtrácia: trojnásobná filtrácia s HEPA filtrom
 • Podporované typy povrchov: tvrdé povrchy (plávajúca podlaha, dlažba, linoleum), koberce
 • Diaľkové ovládanie: áno
 • Napájanie diaľkového ovládania: 2x 1,5 V batéria typu AAA (nie sú súčasťou balenia)
 • Načasovanie upratovania: áno
 • Funkcia virtuálnej steny: áno
 • Wi-Fi: áno
 • Ovládanie cez telefón: áno
 • Názov aplikácie: Concept Home - Android / iOS

Obsah balenia:

 • 1x Concept VR3120 2v1 Perfect Clean Laser (súčasťou je aj Li-Ion batérie)
 • 1x Nabíjacia stanica
 • 1x Nabíjací adaptér
 • 1x Diaľkové ovládanie s displejom
 • 3x Hlavná kefa - Carpet, Hardfloor, Pet
 • 1x 2v1 zásobník s mopovacou textíliou
 • 1x Náhradná mopovacia textília
 • 3x HEPA filter
 • 1x Penový filter
 • 1x Čistiaca kefka
 • 1x Používateľský SK manuál

Fotogaléria Robotický vysávač Concept VR3120 2v1 Perfect Clean Laser

Videá Robotický vysávač Concept VR3120 2v1 Perfect Clean Laser

Príslušenstvo Robotický vysávač Concept VR3120 2v1 Perfect Clean Laser

Na stiahnutie Robotický vysávač Concept VR3120 2v1 Perfect Clean Laser

Momentálne nie je nič na stiahnutie.

Recenzie Robotický vysávač Concept VR3120 2v1 Perfect Clean Laser

U Elektry
523/1 (mapa)

 • 99% sortimentu skladom
 • príjemný personál
Otváracia doba

Hněvkovského
677/66A (mapa)

 • 99% sortimentu skladom
 • príjemný personál
Otváracia doba

Běloveská
944 (mapa)

 • 99% sortimentu skladom
 • príjemný personál
Otváracia doba