SIDE-vyletnene-ceny
SIDE-vyletnene-ceny

Robotický vysávač a mop
Concept VR3210 3v1

Alternatívy

10% ZĽAVA

Robotický vysávač
Concept VR3115 2v1 RoboCross Laser

Akčná cena
269,00 €
Práve
dnes!
299,00 € Odporúčaná cena dodávateľom.
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 227,92 €
 

Skladom > 5 ks
Odošleme dnes

33% ZĽAVA
HOVORÍ SLOVENSKY

Robotický vysávač a mop 2v1
Symbo LASERBOT 650 WiFi

(92 %) 163 recenzií
Akčná cena
299,00 €
449,00 € Odporúčaná cena dodávateľom.
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 319,13 €
 

Skladom > 5 ks
Odošleme dnes

Kód: 103861

Robotický vysávač Concept VR3210 3v1

 • Vysávanie a mopovanie
 • UVC sterilizačný režim
 • BLDC motor so sacím výkonom 3300 Pa
 • Trojnásobná filtrácia s HEPA filtrom 13
 • Plánovanie upratovania, zóny upratovania, 3 funkcie
 • Y-Wash najefektívnejší spôsob vytierania
 • Výdrž baterie až 250 minút
 • Navigácia LaserTec 2.0
 • Aplikácia Concept Robot v slovenčine

 

Predstavenie robotického vysávača Concept VR3210 3v1

Robotický vysávač VR3210 je vybavený UVC sterilizačnou LED technológiou, vyspelou laserovou navigáciou LaserTec 2.0, ktorá podrobne naskenuje vašu domácnosť a vytvorí presnú mapu pre plánovanie upratovania. Výsledkom je, že sa robot s maximálnou presnosťou orientuje v priestore, sterilizuje podlahu, neprechádza opakovane už upratané miesta, a tým skracuje dobu upratovania. Perfektne si poradí so všetkými podlahovými krytinami aj s členitými priestormi. Vďaka veľkým kolesám a silnému motoru prekoná dverné prahy a iné prekážky do výšky až 1,8 cm. Po dokončení upratovania sa automaticky vráti do nabíjacej stanice. Robotický vysávač Concept VR3210 je ideálny pre alergikov. Disponuje totiž pokročilým filtračným systémom TripleAirClean. Ide o trojstupňovú filtráciu s HEPA filtrom 13, ktorý dokáže zo vzduchu odstrániť až 99,9% častíc, vrátane baktérií a vírusov. Váš domov tak bude perfektne čistý a bez zbytočných škodlivín.

Concept VR3210 3v1 Představení

Zbaví vás vírusov a baktérií

Chcete sa doma cítiť naozaj bezpečne? VR3210 je ďalší z rady pomocníkov, ktorý vám pomôže s bojom proti vírusom a baktériám. Jednoducho pridajte do zásobníka na vodu vhodný dezinfekčný prostriedok a vypusťte robot mopovať. Vaše podlahy budú dokonale čisté a dezinfikované.

Concept VR3210 3v1 Dokonale desinfikovaný

Vysává a mopuje

Robot je vybavený dvoma zásobníkmi, vďaka ktorým si ľahko poradí so suchým aj mokrým upratovaním. Prvý zásobník s kapacitou 600 ml slúži pre klasické upratovanie na sucho. Nasadíte druhý zásobník 2 v 1, môžete vysávať a vytierať naraz. Kombinuje totiž klasickú nádobu na prach s elektronicky riadeným zásobníkom na vodu, takže v rekordnom čase docielite dve upratovania naraz. Prietok vody môžete pomocou aplikácie nastaviť na nízku, štandardnú alebo vysokú úroveň podľa miery znečistenia. Zásobník na vytieranie je osadený textíliou z mikrovlákna, ktorá na seba viaže nečistoty a počas upratovania podlahu tiež vyleští. Textíliu je možné ľahko zložiť a vyprať v práčke.

Concept VR3210 3v1 Vysává i mopuje

Y-WASH: najefektívnejší spôsob mopovania

Funkcia Y-wash predstavuje vysoko efektívny spôsob mopovania. V tomto režime sa robot pohybuje v "Y" trajektórii, počas ktorej každý kúsok podlahy prejde opakovane, a vďaka tomu účinne odstraňuje zaschnuté škvrny, špinu a ostatné nečistoty.

Concept VR3210 3v1 Y-Wash

UVC sterilizačný režim

Robotický vysávač VR3210 je vybavený UVC sterilizačnou LED technológiou, ktorá dosahuje až 3x dlhšiu životnosť oproti bežne používaným výbojkám. Ovládať ju môžete cez mobilnú aplikáciu a výhradne s nasadeným prachovým zásobníkom. Počas režimu sterilizácie vysávač vypne sanie, zníži rýchlosť pohybu na polovičný výkon a zároveň zníži otáčky hlavnej kefy aj bočných kefiek. UVC svetlo môžete aktivovať tiež počas štandardného upratovania. Výsledkom budú dokonale dezinfikované podlahy zbavené baktérií a vírusov.

Concept VR3210 3v1 UVC sterilizační systém

Výkonný motor a vysoká sacia sila

Vysávač je vybavený digitálnym bezkefovým jednosmerným BLDC motorom, ktorý má radu výhod. Je vysoko výkonný a oproti bežným motorom tichší, spoľahlivejší, energeticky úspornejší a má dlhšiu životnosť. Súčasne sa podieľa na vysokej sacej sile vysávača, ktorá dosahuje 3300 Pa. Ponúka 3 úrovne výkonu, ktoré sa menia v závislosti na spustenom režime upratovania. Sací výkon je možné nastaviť tiež manuálne podľa potreby a miery znečistenia.

Batéria LG BYD

Vysávač je napájaný veľmi kvalitnou vysokokapacitnou 5200 mAh batériou LG BYD, vďaka ktorej zvládne na jedno nabitie upratať až 250 minút. Tieto batérie vynikajú dlhou životnosťou, vysokým výkonom, bezpečnosťou a stabilným cyklom. Vzhľadom k svojim výborným vlastnostiam sa využívajú napr. v automobilovom priemysle alebo v batériových úložiskách fotovoltaických systémov. V okamihu, kedy kapacita batérie klesne pod 15 %, robot sa automaticky vráti do dokovacej stanice.

Přizpůsobí se vaší domácnosti

Robotický vysávač VR3210 je vybavený dvemi hlavnými kefami (CARPET, HARDFLOOR) a dvoma bočnými kefkami. Hlavné kefy je možné meniť v závislosti na vysávanom povrchu, bočné kefky rozširujú záber vysávania a dokonale upracú okolo stien, nábytku, v rohoch miestnosti a v ďalších ťažko prístupných miestach.

Carpet kefa je špirálovitá kefa, ktorá je tvorená kombináciou štetín a gumových lamiel. Je vhodná na všetky druhy podláh vrátane kobercov. Funkciu Carpet turbo môžete využiť, ak máte v robote nainštalovaný koberec kefu. Aktivuje sa v okamihu, keď vysávač nabehne na koberec. Automaticky zvýši sací výkon na maximum pre zabezpečenie naozaj efektívneho upratovania. Po návrate na tvrdé podlahy sa vráti k pôvodnému výkonu.

HardFloor kefa je ideálna predovšetkým pre tvrdé podlahy. Vďaka mäkkému povrchu so špeciálnymi vláknami dokáže zachytiť až 3x viac nečistôt vrátane miniatúrnych častíc. S touto kefou dosiahnete efektívne a zároveň šetrné upratovanie bez poškriabaných podláh.

Concept VR3210 3v1 Kartáče

TOF senzor – dokonalá orientácia

Robot je vybavený špeciálnym čidlom, ktoré zaisťuje perfektnú orientáciu pozdĺž steny. Súčasne chráni vysávač aj nábytok pred poškodením, pretože počas práce si robot udržiava mierny odstup od všetkých prekážok, takže nedochádza k nárazom. Tento senzor zároveň slúži k detekcii skla a čiernych stien, takže si robot poradí s upratovaním aj pozdĺž týchto plôch.

Concept VR3210 3v1 TOF senzor

Ovládanie

Robot je možné ovládať cez aplikáciu Concept Robot, ktorá je v češtine a zdarma dostupná pre iOS a Android. Pomocou aplikácie môžete naplánovať upratovanie kedykoľvek a odkiaľkoľvek a zároveň v reálnom čase sledovať, koľko toho upratal a kde sa práve nachádza. Aj keď nebudete práve doma, upratovanie domácnosti budete mať neustále pod kontrolou. A pokiaľ nie ste fanúšikmi aplikácií alebo nemáte smartfón, môžete ho plne ovládať tiež pomocou diaľkového ovládača.

Concept VR3210 3v1 Mobilní aplikace

Roomplan

Šikovná funkcia ROOMPLAN naplánuje vaše upratovanie do posledného detailu. Pomocou aplikácie môžete pre každú miestnosť alebo vyznačenú zónu nastaviť presný časový plán upratovania, režim upratovania a úroveň sacieho výkonu. O viac sa už starať nemusíte. Robot sa v nastavený čas automaticky spustí, zaháji upratovanie a po ukončení sa vráti do nabíjacej stanice.

Total Surface

Vďaka funkcii automatického pokračovania v upratovaní Total Surface nemusíte mať strach, že si vysávač neporadí s upratovaním väčších plôch. Pokiaľ sa počas upratovania vybije, automaticky vyhľadá nabíjaciu stanicu, kde počká do plného nabitia. Potom sa automaticky vráti k upratovaniu a pokračuje tam, kde prestal.

Concept VR3210 3v1 Total surface

Kompletné automatické upratovanie

Tento režim slúži pre upratovanie celej domácnosti. Robot prehľadá a vygeneruje mapu, ktorú si následne rozdelí na menšie zóny. Jednotlivé oblasti následne jednu po druhej dôkladne povysáva pozdĺž stien a potom v líniách uprace zvyšné priestory. Po dokončení upratovania sa automaticky vráti do nabíjacej stanice.

Concept VR3210 3v1 automatický úklid

Zónové upratovanie

Hlavnou prednosťou zónového režimu je, že robot nebude upratovať v celej domácnosti, ale len tam, kde naozaj potrebujete. Pomocou aplikácie môžete definovať a pomenovať až 15 zón vrátane zakázaných oblastí. V zvolenej zóne robot uprace rovnakým spôsobom ako pri automatickom upratovaní, tzn. že povysáva pozdĺž stien a následne v líniách uprace zvyšné priestory. Veľkou výhodou zónového režimu je možnosť vyznačenia zakázaných zón, kde robot upratovať nebude. Oceníte to napr. počas vytierania, kedy nechcete, aby vám robot nabiehal na koberce. Ak chcete zvýšiť efektivitu upratovania, môžete využiť prídavné funkcie: DOUBLE, kedy robot po dokončení bežného upratovania zopakuje upratovanie v líniách naprieč svojej prvotnej dráhy a TURBO, ktoré zvýši sací výkon na najvyšší stupeň.

Concept VR3210 3v1 Zónový úklid

Lokálne upratovanie

Lokálny režim slúži pre upratovanie menších plôch. Spustiť ho môžete priamo na tele vysávača, kedy robot na stredný sací výkon prevedie dvojité upratovanie v oblasti 2x2 m so stredom vo svojej štartovacej polohe. Pre dosiahnutie dôkladnejšieho upratania môžete pomocou aplikácie určiť bod na mape a aktivovať upratovanie v TURBO režime. Robot automaticky prejde na určené miesto, ktoré určí ako stred, a prevedie dvojité upratovanie s maximálnym výkonom v oblasti 1,5x1,5 m.

Concept VR3210 3v1 Lokální úklid

Tichý režim

Ak nechcete, aby vás robot rušil pri sledovaní vašej obľúbenej relácie, aktivujte tichý režim, ktorý vypne všetky hlasové oznámenia. Počas aktivovaného tichého režimu nebude robot vykonávať naplánované upratovanie.

Technická špecifikácia:

 • Model: Concept VR3210 3v1
 • Farba: čierná
 • Batérie: Li-ion 5200 mAh
 • Hlučnosť: 60 - 70 dB
 • Výška: 10 cm
 • Priemer vysávača: 35 cm
 • Prekonanie prekážky: až 1,8 cm
 • Doba prevádzky: až 250 min.
 • Doba nabíjenia: 4 - 5 hodin
 • Sacia sila: 3300 Pa
 • Možnosť mopovania: áno
 • Zásobník na vodu: áno
 • Objem zásobníka na nečistoty: 600 ml
 • Objem zásobníka 2v1: na prach 350 ml, na vodu 300 ml
 • Filtrácia: trojnásobná filtrácia s HEPA filtrom
 • Podporované typy povrchov: tvrdé povrchy (plávajúca podlaha, dlažba, linoleum), koberce
 • Diaľkové ovládanie: áno
 • Napájanie diaľkového ovládania: 2x 1,5 V batéria typu AAA (nie sú súčasťou balenia)
 • Načasovanie upratovania: áno
 • Funkcia virtuálnej steny: áno
 • Wi-Fi: áno
 • Jazyk vysávača: čeština
 • Ovládanie cez telefón: áno
 • Aplikácie v slovenčine: áno
 • Názov aplikácie: Concept Robot - Android / iOS

Obsah balenia:

 • 1x Concept VR3210 3v1 (súčasťou je aj Li-Ion batéria)
 • 1x Nabíjacia stanica
 • 1x Diaľkové ovládanie
 • 2x Hlavná kefa - Carpet, Hardfloor
 • 1x Mopovací nadstavec
 • 2x Náhradná mopovacia textília
 • 3x HEPA filter
 • 1x Penový filter
 • 1x Čistiaca kefka
 • 1x Používateľský SK manuál

Fotogaléria Robotický vysávač a mop Concept VR3210 3v1

Videá Robotický vysávač a mop Concept VR3210 3v1

Príslušenstvo Robotický vysávač a mop Concept VR3210 3v1

Na stiahnutie Robotický vysávač a mop Concept VR3210 3v1

Momentálne nie je nič na stiahnutie.

Recenzie Robotický vysávač a mop Concept VR3210 3v1

Robotický vysávač a mop Concept VR3210 3v1
98 %
4.9
16 hodnotení
15
1
0
0
0
92 % ľudí produkt odporúča Napíšte vlastnú recenziu

Používateľské recenzie

Robotický vysávač a mop Concept VR3210 3v1
Overený zákazník Anonym 15. 11. 2023
4.5
90 %
Odporúča produkt

Mam ho kratko ale odporucam ho. Aplikacia je prehladna, lahko nastavitelna. Oproti aplikacii Xiaomi sa mi zda lepsia a nepada, nemaze si zony a pod.
Da sa nastavit intenzita sania, cize ked chcem aby isiel tichsie dam nizsiu savost a aj ta zbiera bez problemov.

 • Celkom rozumne sa pohybuje aj v komplikovanom priestore
 • Aplikacia je prehladna a zonove upratovanie funguje bez problemov
 • Povysava ovela viac ako velky vysavac, pretoze nevyri tolko prachu pri vysavani, je neuveritelne kolko prachu pozbiera aj pri prevadzke kazdy druhy den
 • Parovanie aplikacie, je nutne povolit absolutne vsetko co aplikacia vyzaduje, inak sa parovanie nepodari. Po sparovani aplikacia drzi a nepada.
Robotický vysávač a mop Concept VR3210 3v1
Robert 3. 1. 2021
5
100 %
Odporúča produkt

Spokojní sme produktom.
Odporúčam.

 • Čo sa týka upratovanie robí perfektne, splnil naše očakávania. Reaguje perfektne na vyznačené zóny, ktoré sú označené čí sú to zakázané alebo vyznačené na zónové upratovanie.
 • Aplikácia je super vec!
 • Aj s aplikáciou komunikuje perfektne aj z roboty cez net, nestráca signál.
 • V aplikácii by som prial troška vylepšenia čo my chýba keby sa dalo uložiť mapu zvlášť na vysávanie a zvlášť na mopovanie aby sa nemuselo stále vytvárať zakázané zóny na koberce pri mopovaní a ešte niečo neoboznámi že sa minula voda v nádržke tak že sa to musí sledovať a doliať.
 • Myslím si že tieto nedostatky vyriešia pri aktualizáciach aplikácii, aspoň niektoré. :)
 • Inak ako som písal všetko funguje perfektne dúfam že mi to vydrží aspoň toľko čo my vydržal prvý robot 12 - rokov síce je to iná značka ale to nevadí.
 • Odporúčam tento produkt!
 • Mínusy zatiaľ nemám žiadne okrem tých malých nedostatkov v aplikácii, ktoré dúfam že vyriešia.
Robotický vysávač a mop Concept VR3210 3v1
Overený zákazník renata 18. 3. 2023
5
100 %
Odporúča produkt

naprosto luxusní vysavač,muhu jen dooručit

 • je v češtině,ovládání přes aplikaci,je tichý,vysává naprosto luxusně
 • nevím o ničem
Robotický vysávač a mop Concept VR3210 3v1
Overený zákazník Renata 18. 3. 2023
5
100 %
Odporúča produkt

naprosto skvělî vysavač,vysavá luxusně,mohu jen doporučit

 • je opravdu perfektní
 • nevím o ničem
Robotický vysávač a mop Concept VR3210 3v1
Overený zákazník Hana 20. 6. 2022
5
100 %
Odporúča produkt

Zatím jsem použila jen jednou, ale jsem maximálně spokojená. Vysává velmi kvalitně. Používám na parkety i koberec a oboje zvládá perfektně.

 • Pracuje krásně systematicky a díky kartáčkům vysaje i v rohu a kolem skříní.
Robotický vysávač a mop Concept VR3210 3v1
Overený zákazník Ivana 25. 5. 2022
5
100 %
Odporúča produkt

Používáme krátce, ale od té doby máme doma čistěji:) Při úklidu neodmlouvá, jako děti :)
Je v provozu ob den a plně dostačuje našim požadavkům.

 • vysává dobře,dobrá sací síla
 • komunikace v češtině
 • snadný a rychlý úklid
 • -počáteční problém s propojením WiFi
 • -lehká základna
 • -občas bloudí při návratu do dobíjecí stanice
Robotický vysávač a mop Concept VR3210 3v1
Tomáš Holzer 2. 4. 2022
5
100 %
Neodporúča produkt

Nepoužitelné

 • - Pokud funguje, vysává a vytírá
 • -
 • - Opakované ztráty map a bloudění při návratu
 • - Ignoruje zadané zóny a snaží se uklízet jinde
 • - S dodaným kartáčem na tvrdé podlahy stále hlásí chybu, nutno používat jen kartáč na koberec
 • - Výdrž baterie přibližně třetinová proti udávané (max. 80min)
 • - Neuklidí najednou byt 120m2
 • - Otřesná aplikace odesílající data do Černé Hory
Robotický vysávač a mop Concept VR3210 3v1
Overený zákazník Martin 26. 12. 2021
5
100 %
Odporúča produkt

po lehkych problemech s propojenim wifi a tel , vse v poradku . ( spise jen komunikacni chyba telefonu )

 • funguje dobre a rychle
Robotický vysávač a mop Concept VR3210 3v1
Ilona Bartoníčková 29. 11. 2021
5
100 %
Odporúča produkt

Mám doma od minulých vánoc a velmi spokojená. Letos kupuji mamince

 • -Vytírá
 • -návod jazyk v češtině
 • -dálkový ovládání + aplikace
Robotický vysávač a mop Concept VR3210 3v1
Overený zákazník Jirka 22. 6. 2021
5
100 %
Odporúča produkt

Vysavač máme doma 2.měsíc a jsme s ním celá rodina spokojeni. Překvapil mě zvýšený výkon na koberci. Anglicky neumim, proto mě potěšila česká aplikace i že mluví česky.

 • Sací výkon
 • Čeština
 • Dálkové ovládání + aplikace
 • Barva - žena by chtěla bílej
Robotický vysávač a mop Concept VR3210 3v1
Overený zákazník Robert 26. 5. 2021
5
100 %
Odporúča produkt

Doma jsme sním velice spokojení vysávání i vytírání vše zatím bez problémů i uvc v pohodě. Hodnotím po 10 dnech co ho máme doma a používáme ho každý druhý den

 • Vysává,mopuje a ÚV jeden z mála co má tyto funkce navíc apka na androidu šlape mi bez problémů
 • Příliš lehká nabíjecí stanice občas sní vysavač pohnul než si udělal mapu. Málo možností výběru hlasů kterým vysavač mluví.
Robotický vysávač a mop Concept VR3210 3v1
Overený zákazník Anonym 23. 5. 2021
5
100 %
Odporúča produkt

Dobíjecí stanice příliš lehká a vysavač sní občas pohne pak má problémy při zajíždění

 • Tichý chod vysává a vytírá jak má uv v pohodě . Apka na android super
Robotický vysávač a mop Concept VR3210 3v1
Overený zákazník Anonym 14. 5. 2021
5
100 %
Odporúča produkt

Hlavně děkuji servisnímu středisku za tlf. pomoc při uvádění produktu do provozu.

Robotický vysávač a mop Concept VR3210 3v1
Overený zákazník Anonym 13. 3. 2021
5
100 %
Odporúča produkt

Celková spokojenost

 • Vysává dobře a rychle
 • Komunikuje česky

Vložiť recenziu

Napíšte klady a zápory, každý bod na jeden riadok. Nechajte prázdne, ak Vám nič nenapadá.
Celkové hodnotenie:

U Elektry
523/1 (mapa)

 • 99% sortimentu skladom
 • príjemný personál
Otváracia doba

Hněvkovského
677/66A (mapa)

 • 99% sortimentu skladom
 • príjemný personál
Otváracia doba

Běloveská
944 (mapa)

 • 99% sortimentu skladom
 • príjemný personál
Otváracia doba