Doprava zdarma
SIDE-laser750

Robotický mop
iRobot Braava 390 Turbo

68 recenzií
299,00 €
- 9% 329,00 €

SKLADOM 2 ks do 2 pracovných dní u vás
Doprava ZDARMA
Doručenie do 48 HODIN
Záruka: 24 mesiacov
60 dní na vrátenie tovaru
Nakupujte bezpečne
Kód: sk101186

iRobot Braava 390 Turbo

Mopovací robot iRobot® Braava™ vám pomôže udržiavať vaše podlahy stále čisté. Pomocou handričiek z mikrovlákna alebo jednorazových handričiek môžete mopovať na sucho, alebo mopovať na vlhko všetky pevné podlahy vo vašej domácnosti. Robot iRobot® Braava™ je navrhnutý pre rýchle a efektívne mopovanie podláh. Je to tak jednoduché... Iba založte handričku, položte Braavu na podlahu a spustite upratovanie. Braava systematicky upratuje celú podlahu, pričom využíva pokročilú robotickú technológiu a zapamätá si miesta, kde už bola, a na ktorých je ešte potrebné upratať.

Hlavné prednosti robotického mopu Braava 390 Turbo:

irobot braava 380 turbo

Kľúčové funkcie Braavy 390 Turbo

Dva čistiace režimy

Braava 390 Turbo ponúka dva čistiace režimy. Zametanie a mopovanie. Pod režimom zametanie si nepredstavujte metlu, ktorá vymetie z predsiene kusy zaschnutého blata. Tento režim slúži na odstránenie prachu, vlasov, chlpov a drobných nečistôt zo všetkých typov tvrdých podláh, aj v rozľahlých priestoroch. Nečistoty priľnú na bielej utierke z mikrovlákna, ktorú po skončení upratovania jednoducho vytrasiete. Pri zametaní sa Braava pohybuje po miestnosti v dlhých dráhach, vždy tam a späť, tam a späť atď. Režim mopu slúži k efektívnemu mopovaniu tvrdých podláh. Braava sa pohybuje v krátkych dráhach, vždy doprava, tam a späť, doľava, tam a späť, dopredu a znovu. Vďaka tomuto postupu dokáže veľmi efektívne zbaviť podlahu mastnoty, prachu a dokonca aj rôznych škvŕn


Účinné utierky z mikrovlákna

iRobot Braava používa na zametanie aj mopovanie špeciálne utierky z mikrovlákna s vynikajúcimi čistiacimi vlastnosťami. Biela utierka, na ktorej priľne prach, drobné nečistoty, vlasy a zvieracia srsť, slúži k suchému upratovaniu, čiže zametaniu. Modrá utierka bola navrhnutá špeciálne pre účely mokrého upratovania, teda mopovania. Utierky jednoducho pripevníte na robota pomocou podložky s magnetickým zámkom a gumovými fixačnými lištami. Po dokončení upratovania možno utierky ľahko vyprať v ruke a priebežne rovnako aj v práčke.

 

 

Tiché upratovanie

iRobot Braava je počas upratovania tichá ako myška. Môžete vytierať skoro ráno aj neskoro v noci, napriek tomu Braava nikoho nezobudí. Pamätajte, že Braava nie je vysávač, ale robotický mop s funkciou zametania, ktorý dokáže pomocou utierok z mikrovlákna zachytiť prach, vlasy, chlpy, srsť a drobnejšie nečistoty. Ako mop nedisponuje podtlakovým saním vysávača. Kolieska Braavy poháňa tichý elektromotor, preto nie je Braava počas upratovania vôbec počuť.Navigácia NorthStar

Technológia vyvinutá spoločne s americkou vesmírnou agentúrou NASA funguje ako vnútorné GPS. Navigačná kocka NorthStar vysiela signál, pomocou ktorého Braava bezpečne pozná svoju aktuálnu polohu v miestnosti a hlavne miesta, ktoré zostáva upratať. Na konci upratovania sa Braava vždy vráti na miesto, kde s ním začínala. Po dokúpení ďalších navigačných kociek NorthStar Cube uprace Braava najskôr jednu miestnosť, po ktorej ju naviguje prvá navigačná kocka a po doupratovaní sa presúva k ďalším navigačným kockám umiestneným v ďalších miestnostiach.

Systém PRO-CLEN

Braava 390 Turbo zvyšuje efektivitu mopovania nasadením systému PRO-CLEN. Ten vďaka zásobníku na čistiaci roztok zabudovanému vo fixačnej podložke udržuje utierku z mikrovlákna počas upratovania neustále vlhkú. Vďaka tomu Braava 390 Turbo odstráni z podlahy aj odolnejšie škvrny.

Upratovanie pozdĺž stien a pod nábytkom

Braava upratuje inteligentne a hlavne dôsledne. Zájde pod posteľ, nábytok alebo toaletu, uprace starostlivo pozdĺž stien alebo okolo odpadkového koša, či nôh stola. Citlivo pritom reaguje na prekážky v miestnosti. Nenaráža do nábytku a zaregistruje ak má pred sebou napríklad koberec, zastaví sa, otočí a vytrie priestor okolo neho. Jednoducho pochopí, že drhnúť koberec utierkou z mikrovlákna nie je dobrý nápad.

Možnosť použitia viacerých navigačných kociek

Braava 390 Turbo dokáže komunikovať s viacerými navigačnými kockami s rôznym signálom a vďaka tomu dokonale uprace väčší priestor. Navigačné kocky odporúčame umiestniť do miestnosti alebo priestoru cca. 7 m od seba, aby sa pokrytie signálom jednotlivých kociek prekrývalo. Braava 390 bude upratovanie vykonávať automaticky naprieč celým priestorom, ktorý je pokrytý signálom kociek. Ďalšie navigačné kocky možno dokúpiť ako voliteľné príslušenstvo.

Funkcia Pause/Resume

Potrebujete Braavu na chvíľu zastaviť, vyriešiť, čo je potrebné, a potom obnoviť proces upratovania? Nie je to žiaden problém. Funkcia pauzy a opätovného spustenia (pause/resume) zabezpečí, že Braava bude pokračovať s upratovaním tam, kde bola zastavená.

Senzory proti pádu zo schodov

Braava je opatrená senzormi, ktoré zabránia pádu zo schodov, či vyvýšených miest. Robota teda môžete zapnúť aj v blízkosti schodov a nemusíte sa obávať, že z nich spadne.

Funkcia rýchlonabíjania

Braava 390 Turbo je vybavená turbo nabíjačkou, ktorá skráti dobu nabíjania robota zo 4 hodín na polovicu.

Technická špecifikácia:

 • Veľmi tiché upratovanie
 • Účinné utierky z mikrovlákna
 • Jednoduchý systém uchytenia utierok
 • Na všetky typy tvrdých podláh
 • Navigácia v miestnosti NorthStar
 • Dva čistiace režimy: zametanie a mopovanie
 • Podložka s nádržkou Pro-Clean
 • Upratovanie pozdĺž stien a pod nábytkom
 • Senzory proti pádu zo schodov
 • Možnosť použitia viacerých navigačných kociek
 • Funkcia Pause/Resume
 • Funkcia rýchlonabíjania - turbo
 • Batéria NiMH 2000 mAh
 • Výdrž batérie - zametanie: až 4 hodiny / 93 m2
 • Výdrž batérie - mopovanie: až 2,5 hodiny / viac cyklov po 33 m2
 • Doba nabíjania: 2 hodiny
 • Hmotnosť: 1,8 kg 
 • Rozmery: 244 x 216 x 79 mm 

Obsah balenia:

 • 1x iRobot Braava 390t (súčasťou je aj batéria)
 • 1x Pro Clean čistiaca hlava so zásobníkom na vlhké mopovanie
 • 1x nabíjacia stanica Turbo Charge
 • 1x sieťový adaptér
 • 1x navigačná kocka NorthStar Cube (kanál 2)
 • 2x batérie typu C do navigačnej kocky NorthStar Cube
 • 2x handrička z mikrovlákna určená na suché mopovanie (biela)
 • 2x handrička z mikrovlákna určená na vlhké mopovanie (modrá)
 • 1x Používateľský SK manuál

Fotogaléria iRobot Braava 390

Videá iRobot Braava 390

Príslušenstvo iRobot Braava 390

Na stiahnutie iRobot Braava 390

Momentálne nie je nič na stiahnutie.

Recenzie iRobot Braava 390

Robotický mop iRobot Braava 390 Turbo
94 %
4.7
72 hodnotení
58
10
4
0
0
94 % ľudí produkt odporúča Napíšte vlastnú recenziu

Používateľské recenzie

Robotický mop iRobot Braava 390 Turbo
Naďa 21. 9. 2019
5
100 %
Neodporúča produkt

Nie som spokojná. Už druhá bateria behom dvoch rokov,gumičky na kolieskach sa zvliekajú,nádobka na vodu po pár použitiach neprepúšťa vodu,náhradné handry drahé. V podstate treba byť doma,keď ho používam,hneď píska že skončil a pritom všetko neobehne.

 • na 100% fungoval tak 2 mesiace
 • Už druhá bateria behom dvoch rokov,gumičky na kolieskach sa zvliekajú,nádobka na vodu po pár použitiach neprepúšťa vodu,náhradné handry drahé. V podstate treba byť doma,keď ho používam,hneď píska že skončil a pritom všetko neobehne
Robotický mop iRobot Braava 390 Turbo
Overený zákazník Anonym 12. 5. 2019
5
100 %
Odporúča produkt

 • Max.spokojnost.
 • Zatiaľ žiadne
Robotický mop iRobot Braava 390 Turbo
Overený zákazník Anonym 6. 12. 2018
5
100 %
Odporúča produkt

skivela vec, hlavne mokre umyvanie. Najskor dat povysavat a potom stiahnut. super

Robotický mop iRobot Braava 390 Turbo
Overený zákazník Anonym 6. 12. 2018
5
100 %
Odporúča produkt

skivela vec, hlavne mokre umyvanie. Najskor dat povysavat a potom stiahnut. super

Robotický mop iRobot Braava 390 Turbo
No name 30. 10. 2018
5
100 %
Neodporúča produkt

Robot je síce spoľahlivý, umyje za človeka, ale len kým funguje, čo je pár mesiacov. Sú tu samé pozitívne recenzie, snáď moja negatívna nebude vymazaná. Braava mi slúžila ani nie rok, prestala fungovať a po reklamácii mi bolo oznámená, že k nej treba po pár mesiacoch kúpiť novú batériu

 • Radšej nekupovať!
Robotický mop iRobot Braava 390 Turbo
Overený zákazník Anonym 21. 12. 2017
5
100 %
Odporúča produkt

Po prečítaní niektorých recenzii som s maličkou dušičkou kupovala produkt. Ale nedám na neho dopustiť. Funguje presne tak ako ma a na čo je konstruovany. Irobot nevysava len zmeta jemný prach ma handru a väčšie necistoty aspoň zmeta na kopu. Nasledne mopuje a umýva podlahu. Bežne necistoty bez problémov zvlada. Ak mám spinavsiu podlahu, pustím ho este raz a je to. Používam ho pri dvoch menších detoch každý deň a som maximálne spokojná. Podlaha je za minútu sucha a baby môžu opäť lietať po dome. Je tichucky, pomaly ho vôbec nepočuť. Naozaj skvelý pomocník. Okolo nabytku sa jemne mota, ale poumyva všetko čo ma. Keď poodsuvate stolicky, tak ide pekne bez motania sa okolo nabytku. Treba ho nechat, irobot sa zatiaľ vždy vykluckoval zo vsetkych kútov a spopod nabytku. Zatiaľ sa mi ešte ani raz nezasekol niekde. Ešte raz upozorňujem, že nie je to vysavac. Ide skôr o metlu a mop v jednom. Mne maximalne vyhovuje.

 • Tichy
 • Super pomocník v domacnosti
 • Funguje ako ma
 • Design
Robotický mop iRobot Braava 390 Turbo
Overený zákazník Anonym 18. 10. 2017
5
100 %
Odporúča produkt

Pouzivam po povysavani inym robotom. Velmi tichucky a poumyva celkom slusne. V porovnani, ked ste napriklad umyvali dlazku rucne 2x do tyzdna, tak teraz napriklad len 1 krat rucne a 1 krat robotom. Skoda ze neviem poutierat aj prach :)

Robotický mop iRobot Braava 390 Turbo
Overený zákazník Viliam 13. 10. 2017
5
100 %
Odporúča produkt

 • Je vhodný len na pravidelné udržiavanie nie veľmi zašpinených podláh, nenáročná obsluha a takmer nehlučná prevádzka
 • Malý zásobník na saponát a pomerne malé zvlhčovanie podlahy
Robotický mop iRobot Braava 390 Turbo
Overený zákazník Anonym 14. 3. 2017
5
100 %
Odporúča produkt

 • uľahčuje udržiavať poriadok v byte alebo dome
Robotický mop iRobot Braava 390 Turbo
Laco 27. 2. 2017
5
100 %
Odporúča produkt

Neľutujeme ani jedno €, ktoré sme dali za tento výrobok. Je senzačný a nesmierne uľahčuje starostlivosť o domácnosť. Tichúčky, precízny a spoľahlivý. Žiadne vynechané miesta, bezproblémová, jednoduchá obsluha, dostatočná výdrž batérie a rýchle nabíjanie.

 • Tichý, spoľahlivý, jednoduchá obsluha, vynikajúce výsledky suchého aj mokrého čistenia .
 • Iba ak to, že k výrobku nebol pribalený slovenský manuál (ale bez problémov sa dá nájsť na internete).
Robotický mop iRobot Braava 390 Turbo
Overený zákazník Anonym 26. 2. 2017
5
100 %
Odporúča produkt

 • Splna moje ocakavania. Pre domacnost s malym dietatom a psom je to super pomocnik na kazdodenne upratovanie.
Robotický mop iRobot Braava 390 Turbo
Miriam 16. 1. 2017
5
100 %
Odporúča produkt

Je super, hoci som ho sama ešte ani nestihla pustiť, púšťa ho manžel, keď prídem z roboty, všade čisto. Mám aj robotický vysávač, čo je pri "mopíkovi" nevyhnutné - najprv treba povysávať. Ešte čakám kedy vymyslia robota, čo poutiera prach :))

 • -tichý
 • -umýva nad moje očakávania
 • - cena primeraná - vzhľadom na množstvo mopov , ktoré som už pokúpila - lebo som hľadala ten správny - až teraz som našla
Robotický mop iRobot Braava 390 Turbo
Overený zákazník Markéta Sanko 14. 11. 2018
5
100 %
Odporúča produkt

Dnes nám I robot Brava 390 dorazil a musím říct, že je velmi precizní a tichoučký jako myška. Funkci zametače nejspíš nevyužiji, na to máme robotický vysavač, ale jako mopovač na 100%. V domácnosti se 4mi dětmi, 3mi kočkami,2 ma psy a králíčkem k nezaplacení. Teď hlavně, aby dlouho vydržel

 • Naprostá tichost v provozu,lze zapnout i na noc
 • Preciznost vytírání
 • Nebojì se zajet pod linku, skříņ
 • Hezký vzhled, malý rozměr
 • Nabíjení nastojato a tím úspora místa
 • Rychlé nabití díky přiložené turbonabíječce
 • Nic..jen škoda, že jej nelze načasovat, aby pracoval samostatně, když nejsme doma
 • Nàhradní utěrky by mohy být trochu levnější
Robotický mop iRobot Braava 390 Turbo
Overený zákazník Josef Kuba 29. 10. 2018
5
100 %
Odporúča produkt

Mám ho zatím jen týden, ale můžu říct, že je to dobrý mopovač. K dokonalosti stačí jen aby se sám naplnil vodou a vyměnil útěrky :-).

 • Dobře vytírá
 • Rychle se dobije
 • Dlouhá výdrž
 • Tichý
 • Občas se mi zdá, že se nemůže najít.
 • Při nárazu mimo nárazník dlouho motor tlačí, než pochopí, že se tudy nedá jet.
 • Chybí virtuální zeď.
Robotický mop iRobot Braava 390 Turbo
Overený zákazník Edita 23. 10. 2018
4
80 %
Odporúča produkt

S produktem jsem celkem spokojená. Vytírá dobře, ale pokud máte větší plochu e třeba častěji doplnit vodu. Pokud pracuje ve více rozčleněném prostoru, má problémy s orientací a je třeba jej přesunout tam, kde ještě nevytřel. Účel virtuální zdi mě prozatím uniká.

 • velmi tichý
 • jednoduché ovládání
 • podlahu vytře dobře
 • není propojení přes wifi
 • malá nádoba na vodu
 • nezajede sám do nabíječky
Robotický mop iRobot Braava 390 Turbo
Overený zákazník Renata 12. 10. 2018
5
100 %
Odporúča produkt

Je to už můj druhý robot, takže jsem věděla do čeho jdu, je snad ještě tišší, než původní.
Doufám, že až bude nutná výměna baterie za novou, tak nebude pouze na pár měsíců,
jako se mi to stalo u starého robota.

 • tichý
 • pracovitý
 • rychlé dobití
 • pokud dopracuje, zůstává ležet na zemi i s mokrou utěrkou, takže hrozí poškození dřevěné podlahy
Robotický mop iRobot Braava 390 Turbo
Overený zákazník Dana 14. 8. 2018
5
100 %
Odporúča produkt

Mopovač je velice účinný . Jsem s nim velice spokojená . Vytírá perfektně . Do nadržky na vodu je možné přidat pár kapek lestěnky a podlaha se krásně leskne. Velký pomocník v domácnosti. Mohu jen doporučit !!!

 • Perfektní
 • Nic
Robotický mop iRobot Braava 390 Turbo
Overený zákazník Eva Králová 6. 6. 2018
4
80 %
Odporúča produkt

Nemůžu moc srovnávat, jelikož je to můj první mopovač. Rekonstruovali jsme byt a všude máme vinyl nebo dlažbu, takže mopovač mi přišel jako ideální pomocník. Opravdu mě nezklamal, používám ho obden. Místnost musí být vyluxovaná nebo popř. alespoň zametaná, jinak zůstávají žmolky. Zatím jsem spokojená, jenom máme přechodové lišty asi 8mm a ty nepřeleze. Podle rady dávám do nádobky k vodě i malinko octa. jelikož máme psa a i když mu utíráme nohy, tak se neuhlídá a nanese víc nečistoty a proto při mopování vyměním stírací hadr . Zatím ho mám poměrně krátkou dobu,takže všechny neduhy ještě nemám vychytané.

 • tichý
 • dobře se orientuje
 • rychle se nabíjí
 • nenajde si sám nabíječku
Robotický mop iRobot Braava 390 Turbo
Overený zákazník Kupka 30. 5. 2018
5
100 %
Odporúča produkt

Oproti Brava Jet 240 větší rozměr, takže zvládne po dokoupení dalších navigačních věží i velkou halu na jeden zátah. Velmi tichý, vytírá skvěle.

 • skvělý pomocník
Robotický mop iRobot Braava 390 Turbo
Overený zákazník Michaela 17. 5. 2018
5
100 %
Odporúča produkt

Fantastická pomocnice! Tiše, důsledně a systematicky pracuje a vy můžete dělat to, co vás baví. Používám vodu s přídavkem octa, podlahy jsou vytřené, lesknou se. Vytře zaschlé kapky, prach a špínu. Obsluha je naprosto jednoduchá, pracuje zhruba tři čtvrtě hodiny - vytře vždy jednu místnost na jedno nabití. Nabíjí se rychle. Dobře vjede pod nábytek, sedačku i postele. Hadřík měním za čistý zhruba v půlce místnosti. Prahy ani koberce nepřejede, vytírá místnost po místnosti.

 • - vytře lépe než já
 • - tichá
 • - snadná obsluha
 • nic
Robotický mop iRobot Braava 390 Turbo
Overený zákazník Báčová 27. 11. 2017
5
100 %
Odporúča produkt

Plní to, co je uvedeno. Naprostá spokojenost. Podlaha je dobře vytřená a skoro hned suchá. Klasickým kolem už nebudu vytírat.

Robotický mop iRobot Braava 390 Turbo
Overený zákazník Kity 26. 11. 2017
5
100 %
Odporúča produkt

iRobot Braava -skvely pomocník pro každý den,šetří čas a hlavně pracuje za mě.Jen mě mrzí,že jsem si ho nekoupila dřív.

 • Super pomocník,ušetří čas,ideální pro běžné denní setreni
 • Tichý
 • Výkonný
 • U nás doma se nezastaví -vřele doporucuji
 • Snad jen to,že pokud potřebujete vytřít opravdu velkou špínu,je lepší pouzit mop.
Robotický mop iRobot Braava 390 Turbo
Overený zákazník WT 24. 11. 2017
3
60 %
Odporúča produkt

 • malá zásoba vody
Robotický mop iRobot Braava 390 Turbo
Overený zákazník Jana 20. 11. 2017
5
100 %
Odporúča produkt

 • Vytírá
 • Musím uklízet koberečky.
Robotický mop iRobot Braava 390 Turbo
Overený zákazník Nina 14. 11. 2017
5
100 %
Odporúča produkt

Jsem velice spokojená. Mám dvoupatrový dům a nestíhala jsem uklízet, Mop je velký pomocník. Tak
čisté podlahy jsem ještě nikdy neměla.

 • tichý provoz
 • hezký design
 • 100% čistá podlaha na sucho i na mokro
 • nic
Robotický mop iRobot Braava 390 Turbo
Overený zákazník Blanka 9. 10. 2017
4
80 %
Odporúča produkt

spokojena jsem, ušetří čas, pro běžnou údržbu bohatě stačí, podlaha není moc vlhká, takže ani dřevěná podlaha netrpí.

 • tichý, nemusím ho hlídat, pro běžnou údržbu kuchyně a koupelny stačí, ušetří čas.
 • nohy od stolu mu dělají problémy, motá se , hledá se, kde je. Je to už můj druhý mopovač, za těch xlet se to nezměnilo. Nevymopuje výklenky o málo širší, než je sám, protože je nevidí.
Robotický mop iRobot Braava 390 Turbo
Overený zákazník Minmin@seznam.cz 4. 10. 2017
5
100 %
Odporúča produkt

Vytira poctive a hlavne systematicky. Zadne chaoticke litani z mista na misto. Podlaha se jen leskne!

 • Tichy chod, dobre vytreno, vyborny pomocnik
 • Skoda, ze je u nej potreba asistence - nabit jej, vymena hadricek
Robotický mop iRobot Braava 390 Turbo
Overený zákazník Anonym 3. 10. 2017
5
100 %
Odporúča produkt

jsem velice spokojena,splnil mé očekávání

Robotický mop iRobot Braava 390 Turbo
Overený zákazník Alena 3. 10. 2017
5
100 %
Odporúča produkt

S robotem jsme velmi spokojená, je opravdu tichý a výborné pracuje. Podlahy jsou dokonalé uklizeny, nic nezapomene uklidit.

 • Tichý chod
 • Skvělý pomocník
 • Jednoduchá obsluha
 • Výborný výsledky jeho prace
Robotický mop iRobot Braava 390 Turbo
Overený zákazník Anonym 2. 10. 2017
5
100 %
Odporúča produkt

 • již pro mne osvědčená značka
 • splnil očekávání
 • překvapivě tichý až neslyšitelný
 • vytírá dlažbu dobře jsem spokojena
 • málo hadříků při dodání výrobku, mám psa a používám deně
Robotický mop iRobot Braava 390 Turbo
Katka 24. 9. 2017
5
100 %
Odporúča produkt

Jsem ráda, že jsem si ho koupila k Roombě 960, ale moje nadšení pro něj není tak vysoké jak u Roomby 960. Má neuvěřitelnou robotiku, když krouží kolem nožek nábytku. Poprvé, když jsem ho vypustila ve své ložnici, kde mám veliký prostor pod postelí, jsem nevěřila, že pod postelí byl, tak jsem ho pustila znova a sedla jsem si na postel a pozorovala jsem ho. S úžasem jsem zjistila, jak vjel do posledního rohu pod postelí a jak si tam chvíli jezdil a klepal o stěny. Přemýšlím o tom, že si koupím ještě tu další navigační kostičku s jiným kanálem, ať nemusím mopa ve větších prostorech obsluhovat. Z čeho mám strach, že mi u mopa odejdou brzo ty komponenty, že je budu muset kupovat často nové. Funkci zametání nechápu vůbec, připadá mi to jako blbost, tedy ho používám jen pro mokré stírání prachu. Zaschlou špínu v kuchyni na dlažbě ale nedá. Tedy je to vytírač prachu mimo kuchyni.

Robotický mop iRobot Braava 390 Turbo
Overený zákazník Jiřina 22. 9. 2017
5
100 %
Odporúča produkt

Jsem velmi spokojená,ušetří mi spoustu času,je tichý,rychle se dobíjí,dobře vytírá i přesto,že je malý,používám teprve krátce a zatím se mi osvědčil

 • velmi jednoduchá obsluha
Robotický mop iRobot Braava 390 Turbo
Overený zákazník Gabriela 20. 9. 2017
5
100 %
Odporúča produkt

Další super pomocník do naší domácnosti :-). Na vysávání máme Irobot roomba a nyní na vytírání Braava.

 • Tichý chod
 • Nezájede se sám nabít
Robotický mop iRobot Braava 390 Turbo
Overený zákazník Stano 20. 9. 2017
5
100 %
Odporúča produkt

Využíváme spíše mokré vytíraní na suché máme Roombu. Naprostá spokojenost. Koupeno na doporučení sousedky která taky spokojená.

 • Komunikace s obchodem na jednicku
 • velmi tichý chod
 • vydrží dlouho "pracovat"
 • rychle se dobíjí
 • velmi jednoduchá obsluha
 • vypadá dobře
Robotický mop iRobot Braava 390 Turbo
Overený zákazník Pavlína 14. 9. 2017
5
100 %
Odporúča produkt

S robotem jsme maximalne spokojeni,prodávající má velice profesionální jednání. Ještě nebyl čas se dočíst,jestli se může přidat nějaký čistící prostředek.

 • Tichý
 • Jednoduchý
 • Pracovitý
Robotický mop iRobot Braava 390 Turbo
Overený zákazník Jan 25. 8. 2017
5
100 %
Odporúča produkt

Vyrira hezky, utre tapoty, zaschle kapky a ruzne fleky na podlaze a dlazbe. Silnejsi zaschlou skvenu uz ne, ale k tomu neni urcen dle navodu. Vytira systematicky, nezamechava smouhy. Zametani je opravdu spise shrnovanim prachu pred vytrenim, ale Braava neni lux. Je skvele tichy, kdyz uz narazi tak opatrne. Obcas se trosku zasekne ve slozitejsich mistech, kde je malo mista a trva mu nez se odsud dostane. Je to dano peclivosti se kterou chce vytrit kazde misto a vzdy se z toho dostal sam.

 • Skvele utira
 • Tichy
 • Jednoduche ovladani
 • Zametani je spise shrnovani
Robotický mop iRobot Braava 390 Turbo
Overený zákazník Věra Růžková 17. 8. 2017
5
100 %
Odporúča produkt

Jsem spokojena, ušetří mi spoustu času a námahy v patrovém domě. Při pohybu více lidí zde jej používám každý druhý den a ušetří mi spoustu času a námahy

 • tichý
 • nenaráží
 • systematický postup
Robotický mop iRobot Braava 390 Turbo
Overený zákazník Veronika 7. 8. 2017
4
80 %
Odporúča produkt

Robutek zameta tak, ze shrnuje smeti do hadriku, a obcas zanecha tezsi castice podel sten. Vytira ale perfektne a dost systematicky. Podlahu zbavi prachu a je radost se doma prochazet bos(a).

 • jednoducha obsluha
 • uplne tichy
 • pracuje systematicky
 • vytira pomalu ale jiste
 • zametani je spis smetani ke stenam
Robotický mop iRobot Braava 390 Turbo
Overený zákazník Veronika 7. 8. 2017
4
80 %
Odporúča produkt

Zametani tak na trojku, ale vytirani na vybornou (ale jen na male prostory (koupelna, pokoj s minimalnim vybavenim), na hladke podlaze (moderni dubove parkety, dlazdice).

 • vytirani (pokud si sama predem zametu ci vyluxuji) je skutecne radost pohledet - robutek pracuje pomalicku, ale jiste, zatimco se staram o dite nebo varim.
 • Vytira uplne potichoucku.
 • smeti nachazim podel sten a v rozich
Robotický mop iRobot Braava 390 Turbo
Overený zákazník ŠÁRKA 4. 7. 2017
5
100 %
Odporúča produkt

Jsem velmi spokojená mohu vřele doporučit ostatním . Uklidi vše a bez řeči :) Mame pejska měla jsem strach jak na sebe budou reagovat a jsou ted velcí kamarádi :)

 • Velmi tichy chod , snadná obsluha , příjemný vzhled
Robotický mop iRobot Braava 390 Turbo
Overený zákazník Anonym 19. 6. 2017
4.5
90 %
Odporúča produkt

určitě doporučuji, zejména pro ty, kteří mají domácí mazlíčky a ti nelínají jen 4x do roka..

 • tichý provoz
 • nesebere větší nečistoty, ale to je moje hloupost - měla jsem si rovnou zakoupit i vysávání - ne jen mokré a suché stírání ...
Robotický mop iRobot Braava 390 Turbo
Overený zákazník Anonym 12. 6. 2017
5
100 %
Odporúča produkt

Bez shrnutí to prý nejde.

 • Vytírá lépe, než manželka
 • Manželka nemusí vytírat
 • Nevzniká efekt mokré podlahy, kdy člověk nesmí chodit mezi místnostmi
 • Je pořád uklizeno :)
 • Trochu se v některých místech motá, ale to postupně řešíme.
 • Ušetřený čas manželka vyplnila bohužel jinou domácí prací :)
Robotický mop iRobot Braava 390 Turbo
Overený zákazník Ivana 12. 6. 2017
5
100 %
Odporúča produkt

Robotický mop mám krátce, zatím jsem s ním maximálně spokojená. Na jedno nabití perfektně uklidí velký prostor. Výborný pomocník do domácnosti. Doporučuji !

 • tichý provoz
 • turbo nabíječka
 • malá spotřeba vody
 • čistá podlaha na sucho i mokro
Robotický mop iRobot Braava 390 Turbo
Overený zákazník Monika 2. 5. 2017
5
100 %
Odporúča produkt

Mop velmi mile překvapil, velmi tichý, můžete ho poustit přes noc, nezanechává podlahu mokrou, takže můžete vytírat a zároveň se v místnosti pohybovat. samozřejmě občas bude potřeba podlahu vytřít pořádně ručně, ale jinak přes počáteční skepsi naprostá spokojenost.

 • tichý
 • jednoduchá obsluha
 • rychlé nabíjení
Robotický mop iRobot Braava 390 Turbo
Overený zákazník Richard 1. 5. 2017
5
100 %
Odporúča produkt

Nejlepších výsledku dosahuje na předem vysatem povrchu. Ušetří čas, v kuchyni jej vypouští mě prakticky denně. Vždycky přiveze na konci černý hadr, takže evidentně funguje. Navigační systém OK. Čím větší místnost, tím déle trvá než se s robotem najdou, ale vždycky je to max do 2-3min, v naši malé kuchyni je to prakticky okamžitě. Výměnných hadru na mokré vytírání máme pět, bohate to na každodenní provoz na plochu cca 40m2 stačí.Rikame mu pan braava

 • Zbaví Vás nutnosti vytírat
 • Dobře se na to kouká z gauce
 • Asi jen Ni-mh baterie, která zřejmě nedosáhne takové životnosti jako Li-ion.
 • Nevytre zaschle skvrny
Robotický mop iRobot Braava 390 Turbo
Overený zákazník Petra Valtová 25. 4. 2017
5
100 %
Odporúča produkt

Vůbec jsem nečekala, že bude až tak tichý a tak dokonalý. Dnes mi stačí jedou týdně vytřít za dveřmi a o zbytek se stará iRobot sám. Naprostá spokojenost.

 • Šetří mi spoustu času.
 • Vůbec nic.
Robotický mop iRobot Braava 390 Turbo
Overený zákazník Petr Urban 11. 4. 2017
5
100 %
Odporúča produkt

Robot naplnit naše očekávání. Drobný nedostatek byl jen v absenci českého návodu, ten jsme ale rychle našli na internetu.

Robotický mop iRobot Braava 390 Turbo
Overený zákazník Pavel 30. 3. 2017
5
100 %
Odporúča produkt

S mopem Braava 390t pro suché a mokré zametání jsem po dvou dnech používání velice spokojen.
Je tichý, dostane se téměř všude kde je to pro něj možné, navigace funguje perfektně.
Jen se mi ještě nepodařilo nabít baterii na 100%, a to ani v jednom případě, tj. turbo nebo normální nabíjení po 16 hodinách modrá kontrolka pouze bliká, podle návodu by měla trvale svítit modře.

 • Tichý
 • Vydrží 3-4 hodiny uklízet
 • Velmi dobrá orientace i při přenesení navigační kostky do jiné místnosti
 • Zatím se mi ho nepodařilo dobít na 100%, nevím proč, doufám, že baterie je v pořádku
Robotický mop iRobot Braava 390 Turbo
Overený zákazník helena spilkova 28. 2. 2017
5
100 %
Odporúča produkt

nic lepšiho jsem si nemohla koupit mam psa ktery chodi po celým baraku takže žadný kýbl a košte uš

 • tichý ani nevíte kde je turbo nabijeni za chvily ma vytřeno
 • nic
Robotický mop iRobot Braava 390 Turbo
Overený zákazník Věra 9. 1. 2017
5
100 %
Odporúča produkt

Velice tichý,rychlé dobíjení díky turbonabíječce.S produktem jsem velice spokojne a mohu jenom doporučit.

 • tichý
 • jednoduché ovládání
 • turbonabíječka
Robotický mop iRobot Braava 390 Turbo
Overený zákazník michaela 4. 1. 2017
3
60 %
Neodporúča produkt

špatné,nevezme drobky,kamínky,nevrací se do domečku za ty peníze je to na nic,po každém vytření ještě prát utěrky.

 • za ty peníze neumí skoro nic, byl to dárek a velké zklamání.
Robotický mop iRobot Braava 390 Turbo
Overený zákazník bez jména 13. 12. 2016
5
100 %
Odporúča produkt

Jako doplněk k Roombě, kterou máme už dlouhé roky, ideální. Vynikající byla i komunikace s obchodem. Skvělý dárek.

Robotický mop iRobot Braava 390 Turbo
Overený zákazník Irena 18. 11. 2016
5
100 %
Odporúča produkt

Mylně jsem se domnívala že je robot šmejd.
Po kontaktu se servisními pracovníky jsem byla velice mile překvapena nevídanou vstřícností.
Bohužel jsem se chytila prvního textu v návodu ,kde stálo: pokud robot zabliká 7x červeně,je chyba v nabíjení,kdybych dočetla tak jsem se dočetla že je to součástí bezvadného nabíjení.
S Robotem jsem spokojena velmi,perfektně zametá,skvěle vytírá,akorát musím pro velkou plochu dolít ještě jednou vodu.Robot se měl nechat zcela vybít,a potom nabíjet 12 hodin,to se opakuje 3x pro posílení baterie.Nechala jsem ho vybitý celou noc,a stejně mu blikají modré tečičky,tak nevím jestli je definitivně vybit,či ho chce nechat ještě déle ,až vypne zcela.
Používám ho denně,je fakt super.

 • Určitě jsem neudělala chybu,když jsem si Bravu pořídila.
 • asi budu víc tloustnout.
Robotický mop iRobot Braava 390 Turbo
Overený zákazník Eva 14. 11. 2016
4
80 %
Odporúča produkt

Robota mám krátce. Zatím jsem spokojená a doufám, že se žádné závažné proti neobjeví. Co jsem čekala, to jsem dostala.

 • velmi tichý
 • jednoduchá obsluha
Robotický mop iRobot Braava 390 Turbo
Overený zákazník Ivana 8. 11. 2016
4
80 %
Odporúča produkt

Výborný pomocník do domácnosti. Vzhledem k tomu, že mám psa, vytírám každý den. Robot mi tak ušetřil spoustu času.

 • Velmi tichý
 • Jednoduchá obsluha
 • Mohl by vydržet déle pracovat
Robotický mop iRobot Braava 390 Turbo
Overený zákazník lii 7. 11. 2016
5
100 %
Odporúča produkt

maximální spokojenost!!!!!! Máme ho již delší dobu a teď jsme ho koupili mladým k vánocům. Jistě budou i oni spokojený.

 • bezva pracuje, šetří čas, možnost pustit i když není nikdo doma, malá spotřeba vody na tak veklou plochu.
Robotický mop iRobot Braava 390 Turbo
Overený zákazník Fiedlerová 1. 11. 2016
5
100 %
Odporúča produkt

Čtu tady samou chválu
Dnes mi došel irobot Brava 390t. Po hodinovém seznamování se z návodem, jsem nasadila bílou utěrku ,poté dala do nabíječky a do sítě.
Rozblikala se červená kontrolka,která signalizuje závadu v nabíjení.
Přijde mi to u tak drahého přístroje celkem alarmující!! Cožpak neprochází standardním výstupem kontroly,než se dostane do běhu?
Jsem zvědavá zda tady moje recenze zůstane!!

 • hezký dezén, malinký ,lehounký.To je zatím co mohu posoudit.
 • Taková drahá,spíš předražená věc,a má tak titěrný kabílek u nabíječky,To mně zaujalo hned,a potom sem se nepřestal divit.Nová věc a nefunkční.
Robotický mop iRobot Braava 390 Turbo
Overený zákazník Petr 8. 10. 2016
4
80 %
Odporúča produkt

Překvapuje mne co vše tak malý přístroj zvládne. Používáme ho týden a jsme z něj nadšeni, stává se pro nás nepostradatelným pomocníkem.

 • Tichý chod
 • Dlouhá výdrž baterie
 • Při stírání na mokro optimální vlhkost
 • Jednoduché ovládání
 • Absence originálního čistícího prostředku
Robotický mop iRobot Braava 390 Turbo
Overený zákazník eva 6. 10. 2016
5
100 %
Odporúča produkt

Pro uklid "namesti" je to ok, stejne pro rychlost se musi vzit mop do ruky....neprejizdi prechodove listy, ale pro udrzeni cistoty je to vhodny pomocnik......

Robotický mop iRobot Braava 390 Turbo
Overený zákazník Jana 20. 9. 2016
5
100 %
Odporúča produkt

Jsem velice spokojená, máme obrovské prostory na vytírání a byla jsem mile překvapena, jak dokázal uklidit např. dětský pokoj, kde děti šidí utírání a luxování prachu. Určitě doporučuji mít více utěrek na zametání, 1 utěrka = 1 místnost. Za mě spokojenost, nevýhodou je, že neumyje zaschlé skvrny, ale s tím jsem počítala. Za mě spokojenost a ulehčení domácí práce. Senzor na schody dokonale funguje.

 • -tichý chod
 • -rychle se dobíjí
 • -snadná obsluha
Robotický mop iRobot Braava 390 Turbo
Overený zákazník Martina 17. 9. 2016
5
100 %
Odporúča produkt

Nejlepší pomocník v domácnosti. Ušetří spoustu času. Doporučuji všem!
Perfektní komunikace s obchodem. Doporučuji všem!

 • velmi tichý provoz
 • jednoduchá obsluha
 • super komunikace s obchodem
 • 100% čistá podlaha na sucho i na mokro
Robotický mop iRobot Braava 390 Turbo
Overený zákazník Věra 2. 8. 2016
5
100 %
Odporúča produkt

S robotem jsem maximálně spokojená, koupila jsem si ho na doporučení od známých, kteří ho taky mají, takže jsem věděla co od něj očekávat ! :) Prah stírá opravdu dobře, je velmi tichý a vytírá perfektně! Pro mě velký pomocník!

 • tichý provoz
 • skvělý pomocník
 • jednoduchá obsluha
 • hezký design
 • turbo nabíječka
Robotický mop iRobot Braava 390 Turbo
Overený zákazník Věra 2. 8. 2016
5
100 %
Odporúča produkt

S robotem jsem maximálně spokojená, koupila jsem si ho na doporučení od známých, kteří ho taky mají, takže jsem věděla co od něj očekávat ! :) Prah stírá opravdu dobře, je velmi tichý a vytírá perfektně! Za mě obrovská spokojenost.

 • tichý provoz
 • skvělý pomocník
 • jednoduchá obsluha
 • hezký design
 • turbo nabíječka
Robotický mop iRobot Braava 390 Turbo
Overený zákazník Dana Kalinová 26. 7. 2016
4
80 %
Odporúča produkt

S robotem jsem spokojena, váhala jsem mezi vysavačem a mopem, ale na tvrdé podlahy je vlhký mop lepší. Mop zajede téměř všude - zřejmě záleží na umístění GPS věžičky - a to je třeba vyzkoušet. Přischlé skvrny neuklidí, ale jeho častým používáním získáte pocit, že jsou podlahy "ohlídané". Byla jsem překvapena nepatrným množstvím vody, jež je třeba doplnit, ale zdá se, že to stačí. Rozhodně se sci-fi stává slutečností - máte doma produkt vyvinutý samotným NASA

 • Tichý provoz
 • Nenáročnost skladování přístroje
 • Poctivý domací "pracant"
 • Profesionální poradenská podpora uživatelů
 • Oproti příručce v AJ je ČJ verze méně detailní
 • Nesystematické pokrytí plochy
Robotický mop iRobot Braava 390 Turbo
Overený zákazník Kučinová 30. 5. 2016
3
60 %
Neodporúča produkt

S produktem nejsem spokojena, nevyhovuje mým představám. Je sice tichý ale neodvede práci, kterou jsem očekávala..nesetře zaschléskvrny-sliny od psa.

 • dobrá komunikace s obchodem, informace ohledně objednávky i obdržení financí. Věřím, že vyřešíme i to, že mě tento produkt nemile překvapil a nevyhovuje mým požadavkům
 • naprosto nesplňuje mé požadavky. Nevytře zaschlé skvrny, prostě jsem si to představovala zcela jinak.
 • Doufám, že budu moci produkt vrátit..
Robotický mop iRobot Braava 390 Turbo
Overený zákazník Anonym 13. 4. 2016
5
100 %
Odporúča produkt

Velmi tichý, rychle se nabíjí , skvělý pomocník

Robotický mop iRobot Braava 390 Turbo
Overený zákazník Anonym 29. 3. 2016
5
100 %
Odporúča produkt

Jedná se o vytírač - mopovač na sucho nebo na mokro, takže na koberce není vůbec určený. Prach vytře (posbírá do hadry) opravdu všude, navigační systém je výborný. Na jedno nabití uklidí celý byt 3+kk, opravdu vydrží dlouho pracovat. Pokud je vyšší prašnost (např. po žehlení prádla, nebo po převlíkání postelí) tak je v takovém případě potřeba hadru několikrát během procesu úklidu vyměnit, tak je lepší jich mít víc. Má turbo navíječku, tak se i rychle dobíjí. Po skončení vytírání se vrátí na místo, ze kterého jste ho "vypustily". K nabíječce ho musíte ale připojit ručně.
Jednoznačně je to velký pomocník a ušetří Vám čas.

 • velmi tichý chod
 • vydrží dlouho "pracovat"
 • rychle se dobíjí
 • velmi jednoduchá obsluha
 • vypadá dobře
Robotický mop iRobot Braava 390 Turbo
Overený zákazník Anonym 6. 1. 2016
5
100 %
Odporúča produkt

Jedná se o vytírač - mopovač na sucho nebo na mokro, takže na koberce není vůbec určený. Prach vytře (posbírá do hadry) opravdu všude, navigační systém je výborný. Na jedno nabití uklidí celý byt 3+kk, opravdu vydrží dlouho pracovat. Pokud je vyšší prašnost (např. po žehlení prádla, nebo po převlíkání postelí) tak je v takovém případě potřeba hadru několikrát během procesu úklidu vyměnit, tak je lepší jich mít víc. Má turbo navíječku, tak se i rychle dobíjí. Po skončení vytírání se vrátí na místo, ze kterého jste ho "vypustily". K nabíječce ho musíte ale připojit ručně.
Jednoznačně je to velký pomocník a ušetří Vám čas.

 • velmi tichý chod
 • vydrží dlouho "pracovat"
 • rychle se dobíjí
 • velmi jednoduchá obsluha
 • vypadá dobře

Vložiť recenziu

Napíšte klady a zápory, každý bod na jeden riadok. Nechajte prázdne, ak Vám nič nenapadá.
Celkové hodnotenie:

Mohlo by Vás tiež zaujímať

20% ZĽAVA

Robotický mop
iRobot Braava jet 240 WiFi

(94 %) 51 recenzií
249,00 €
199,00 €

Skladom 2 ks
v utorok 14. 7. u vás

U Elektry
523/1 (mapa)

 • 99% sortimentu skladom
 • príjemný personál
Otváracia doba

Hněvkovského
677/66A (mapa)

 • 99% sortimentu skladom
 • príjemný personál
Otváracia doba

Běloveská
944 (mapa)

 • 99% sortimentu skladom
 • príjemný personál
Otváracia doba