side-mega-slevy
side-mega-slevy

Nový Hobot 198 - aké zlepšenia prináša oproti predošlým modelom?


Pred Vianocami 2016 sme sa dočkali nielen nových modelov robotických vysávačov, ako napríklad nabušený LG Hom-Bot VR9647PS s prednou kamerou a Wi-Fi, o ktorom sme vás informovali v predošlej novinke, ale i robotických čističov okien. Na trh prichádza model Hobot 198.
 
Hobot 198 je vylepšenou verziou modelu 188, ktorý je aktuálne ešte stále v predaji. V čom je teda novinka lepšia od predošlej verzie?
V prvom rade bol vylepšený navigačný systém a AI-Techonology postúpila z verzie 2.0 na 2.1. V praxi by to malo znamenať "logickejšiu" navigáciu pri čistení okna. Tá bude Hobotu 198 rozhodne nápomocná v novom režime dvojitého čistiaceho cyklu, keď každé miesto prečistí 2x. Čo poteší milovníkov moderných technológií je dozaista Bluetooth. Vďaka tomu budete môcť ovládať robotický čistič okien z pohodlia sedačky s telefónom v ruke a navigovať ho na najviac znečistené miesta. Pri veľkých oknách od podlahy až po strop určite pohodlné riešenie a veľká výhoda. Pre bežných používateľov to bude pravdepodobne funkcia, za ktorú si nebudú ochotní priplatiť. Hlavne keď si uvedomíme, že má Hobot 198 diaľkový ovládač i s 2 AAA batériami priamo v balení.
 
Našťastie to nie je jediná inovácia. Nový model dostal do vienka modernizovaný motor s funkciou "powerful torque" - dokáže vytvoriť vyššie otáčky a silnejší krútiaci moment. Aby z tohoto dôvodu robot z okna nespadol, boli prepracované čistiace krúžky (na ktoré sa nasadzujú čistiace utierky z mikrovlákna), ktoré zabezpečujú lepšie a silnejšie prisatie k čistenému povrchu. A na záver sme si nechali najväčšiu zmenu. Aspoň čo sa týka vzhľadu. Hobot 198 je čierny. :)
 
Ako najväčším špecialistom na domácich robotických pomocníkov nám tento produkt nesmie chýbať v ponuke. Kupovať ho môžete už teraz:

->> Prejsť k produktu Hobot 198

07. 12. 2016