side-right-letnihity
side-left-letnihity

Robotický vysávač
Samsung Jet Bot AI+ VR50T95735W/GE

1 349,00 €
1 124,17 € bez DPH

SKLADOM 1 ks Odošleme dnes
Doprava ZDARMA
Doručenie do 48 HODIN
Záruka: 24 mesiacov
60 dní na vrátenie tovaru
Nakupujte bezpečne
Kód: 104500

Robotický vysávač Samsung Jet Bot AI+ VR50T95735W/GE

 • 99,999 % filtrácia
 • AI umelá inteligencia s 3D rozpoznaním predmetov
 • Automatické hygienické vysypávanie
 • Inteligentný pohyb s laserovou navigáciou LiDAR
 • Možnosť sledovania domácnosti v reálnom čase
 • Výkonné vysávanie na základe povrchu
 • Inverter motor na zaistenie dlhej životnosti
 • Vysokoefektívna semišová kefa s technológiou samočistenia
 • Stav čistenia v reálnom čase cez Wifi
 • Autonómne ovládanie cez SmartThings

Videopredstavenie Samsung Jet Bot AI+

Predstavenie robotického vysávača Samsung Jet Bot AI+ VR50T95735W/GE

Robotický vysávač Samsung Jet Bot AI+ VR50T95735W/GE ponúka okrem laserovej navigácie, 3D kamery, vysokého sacieho výkonu 170 W, 5-vrstvového filtračného systému a Li-Ion batérie tiež množstvo pokročilých funkcií a inteligentných senzorov, ktoré zaručia maximálne efektívne a bezpečné upratovanie domácnosti. Ide napr. o funkcie, ako sú detekcia kobercov alebo samočistenie kefy. Nechýba ani možnosť vzdialene ovládať robota cez mobilnú aplikáciu či nastavenie časového harmonogramu upratovania. Súčasťou robota je aj samovyprázdňovacia stanica na odpad, vďaka ktorej bude upratovanie ešte efektívnejšie.

Samsung Jet Bot AI+ VR50T95735W/GE predstavenie

Inteligentné vysávanie s rozpoznávaním objektov

Upratujte efektívne a bezpečne. Technológia Jet AI Object Recognition identifikuje, vyhodnocuje a mapuje rozmiestnenie rozličných druhov predmetov a nábytku*. Vysávač Jet Bot tak ľahko vyčistí aj priestory v ich okolí a udrží si bezpečný odstup od krehkých objektov či akejkoľvek činnosti, ktorá by mohla byť potenciálne nebezpečná**.

Samsung Jet Bot AI+ VR50T95735W/GE Inteligentné vysávanie s rozpoznávaním objektov

* Príklad predmetov: klimatizácia (stojaci typ), chladnička, TV, práčka/sušička, čistička vzduchu, naparovacia komoda, pohovka, posteľ, knižnica, stôl, chladnička, umývačka riadu, elektrický kábel, uterák/ponožka, hrnček, poháre, fľaša, miska, váza. ** Rozpoznávanie objektov môže byť ovplyvnené tvarom objektu či okolitými podmienkami.

Vyhnite sa možnosti zaseknutia o malé prekážky

Zaistite dokonalú čistotu domácnosti bez toho, aby ste museli kontrolovať prítomnosť prekážok v jednotlivých izbách. 3D senzor vysávača Jet Bot precízne skúma široký priestor využitím kamery s 3D hĺbkou obrazu. Vidí rozloženie miestnosti a možné prekážky vrátane malých a úzkych predmetov, ako napríklad káble s výškou iba 1 cm.

Samsung Jet Bot AI+ VR50T95735W/GE Vyhnite sa možnosti zaseknutia o malé prekážky

* Až do vzdialenosti 1 metra, horizontálne zorné pole: 60°, vertikálne zorné pole: 40°. ** Do veľkosti predmetov 1 cm šírky, 1 cm výšky a 1 cm hĺbky.

Presná navigácia a efektívne upratovanie

Upracte svoj domov efektívnejšie a dôkladnejšie. Vysávač vypočíta svoju polohu a optimalizuje trajektóriu. Senzor LiDAR presne sleduje polohu vysávača pomocou skenovania miestnosti* a zhromažďuje informácie o vzdialenostiach. Vysávač sa tak pohybuje efektívne a postará sa o väčšiu časť vášho domova.

Samsung Jet Bot AI+ VR50T95735W/GE presná navigácia

* Skenovanie v uhle 360° na ploche 6 metrov pri 10 otáčkach za sekundu. ** Na základe interného testovania v oblasti s nábytkom usporiadaným podobným spôsobom ako v skutočnom domácom prostredí v porovnaní s bežným vysávačom Samsung VR7000M.

 

Jednoducho hygienickejšie odstraňovanie prachu

Získajte praktickú a hygienickú možnosť jediného vysypania prachového koša v intervale 1 – 3 mesiacov*. Po vysávaní sa robotický vysávač automaticky vráti do svojej vysypacej stanice, ktorá odstráni prach** použitím technológie Air Pulse. A viacvrstvový filtračný systém dokáže pohltiť až 99,999 % najjemnejších prachových zrniek***.

Samsung Jet Bot AI+ VR50T95735W/GE stanica

* Môže sa líšiť v závislosti od množstva prachu v domácnosti. ** Výsledky sa môžu líšiť v závislosti od jednotlivého spôsobu použitia. Prach a vlasy nachádzajúce sa v mriežke filtra nemusia byť v rámci jediného cyklu odstránené. *** V závislosti od interného testovania pri použití režimu Max v súlade so štandardom IEC62885-2 Cl. 5.11. Výsledky sa môžu líšiť v závislosti od jednotlivého spôsobu použitia.

Extra filtrácia sa postará o vyfukovanie čistého vzduchu

Vyfukujte čistý vzduch s pokročilým 5-vrstvovým filtračným systémom. Pri prechode vzduchu mriežkový filter zachytí veľké prachové zrná. Tie menšie následne zachytí systém Jet Cyclone, hubový a prachový filter a filter jemných prachových častíc. Ten v sebe „uväzní“ až 99,99 %* mikroskopických prachových zrniek vrátane častíc veľkosti iba 0,5 – 4,2 μm.

Samsung Jet Bot AI+ VR50T95735W/GE Extra filtrácia

* V závislosti od interného testovania pri použití režimu Max v súlade so štandardom IEC62885-2 Cl. 5.11. Výsledky sa môžu líšiť v závislosti od jednotlivého spôsobu použitia.

Ľahko umývateľný a vyprázdniteľný prachový kôš

Udržujte prachový kôš úplne čistý a hygienicky neškodný a ľahko ho v prípade potreby vyprázdnite. Všetky súčasti prachového koša s objemom 0,2 l sú plne umývateľné, takže ich budete môcť udržiavať v dokonalej čistote a špičkovom hygienickom stave.

Samsung Jet Bot AI+ VR50T95735W/GE Ľahko umývateľný a vyprázdniteľný prachový kôš

Účinné upratovanie bez starostí

Upratujte domácnosť efektívnejšie s trvalo silným saním vďaka digitálnemu invertorovému motoru a niekoľko úrovňovému systému Jet Cyclone. Vysokoefektívna kefa tiež vyčistí akýkoľvek typ podláh vrátane kobercov a podláh z tvrdého dreva.

Samsung Jet Bot AI+ VR50T95735W/GE Účinné upratovanie bez starostí

Upratuje s dlhotrvajúcou silou sania

Jet Bot vám urobí radosť čistejším vzduchom a dlhotrvajúcou silou sania s vysokoefektívnym multi úrovňovým systémom Jet Cyclone. Ten „uväzní“ veľké prachové častice v mriežkovom filtre prvej komory. Druhá komora má 8 samostatných vzduchových prúdov, ktoré zachytia malé prachové čiastočky, čo v priebehu vysávania pomôže znížiť možnú stratu sacej sily vplyvom zanesenia filtrov.

Samsung Jet Bot AI+ VR50T95735W/GE Upratuje s dlhotrvajúcou silou sania

Automatické nastavenie sacej sily

Vysávajte tvrdé podlahy a koberce naozaj dôkladne. Inteligentné nastavenie sily sania vysávača Jet Bot rozpozná typ povrchu a množstvo na ňom sa nachádzajúceho prachu. Potom automaticky upraví silu sania a dôkladne ho vyčistí. Zvyšuje tak saciu intenzitu podľa situácie, čo je vhodné napríklad na hĺbkové čistenie kobercov.

Samsung Jet Bot AI+ VR50T95735W/GE Automatické nastavenie sacej sily

* Funkcia Intelligent Power Control je dostupná len v režime Smart.

Efektívne čistenie akéhokoľvek typu podlahy

Čistite koberce a tvrdé podlahy efektívnejšie a bez zbytočného zamotania. Vysokoúčinná kefa robotického vysávača sa vyznačuje jemnými vláknami vyrobenými z mäkkých tkaných textílií vrátane antistatického striebra. Vysokoúčinná technológia čistenia rotačnej kefy zabraňuje namotávaniu vlasov okolo kefy a tá zostáva dlhodobo čistá.

Samsung Jet Bot AI+ VR50T95735W/GE kefa

Vyberte si miestnosti a nastavte zakázané zóny

Maximalizujte efektivitu a ušetrite čas výberom konkrétnych oblastí určených na upratovanie pomocou riešenia Select & Go. Jet Bot rozpozná miestnosti a dokáže ich selektívne jednotlivo čistiť, čím zabezpečí, že vaša domácnosť bude uprataná rýchlo a efektívne.

Vyhýbajte sa hodnotnému nábytku, určitým miestnostiam alebo iným oblastiam, ktoré si vyberiete. Pomocou aplikácie SmartThings* môžete vytvárať „no-go“ zóny či virtuálne steny výberom umiestnenia na mape vášho domova. Tie bránia robotickému vysávaču dostať sa do vyznačených oblastí bez toho, aby ste museli vytvárať fyzické bariéry.

Samsung Jet Bot AI+ VR50T95735W/GE funkcie

* K dispozícii na zariadeniach Android a iOS. Vyžaduje Wi-Fi pripojenie a účet Samsung.

Jednoduché ovládanie na diaľku pomocou smartfónu

Ovládajte a sledujte svojho Jet Bota kedykoľvek a kdekoľvek pomocou inovovaného ovládania Wi-Fi. S aplikáciou SmartThings* môžete na diaľku naplánovať čistenie vybraných miestností či nastaviť virtuálne „no-go“ zóny. Pomocou Jet Live je možné v reálnom čase sledovať aj stav čistenia a zistiť, kde práve upratovanie prebieha.

Samsung Jet Bot AI+ VR50T95735W/GE Jednoduché ovládanie na diaľku pomocou smartfónu

* K dispozícii na zariadeniach Android a iOS. Vyžaduje Wi-Fi pripojenie a účet Samsung.

Skontrolujte na diaľku svoju domácnosť a domácich miláčikov

Zistite, čo sa deje vo vašej domácnosti, keď ste preč. Predná kamera vysávača Jet Bot vám umožní streamovať video v reálnom čase prostredníctvom aplikácie SmartThings*. V režime Patrol tak budete môcť ľahko a v ktorýkoľvek čas skontrolovať, v akom stave sa váš domov nachádza. Podporuje technológiu E2EE**, takže video je bezpečne zašifrované a môže ho zobraziť iba povolaná osoba.

Samsung Jet Bot AI+ VR50T95735W/GE kontrola

* Dostupné na zariadeniach s OS Android a iOS. Vyžadované Wi-Fi pripojenie a účet Samsung. ** Šifrovanie typu End to End Encryption.

Sledovanie stavu upratovania v reálnom čase

Zistite, ako je na tom Jet Bot s upratovaním v reálnom čase pomocou aplikácie SmartThings*. S funkciou Live Cleaning Report môžete odkiaľkoľvek rýchlo zistiť, kde sa vysávač práve nachádza. Uvidíte, v akých izbách je s prácou hotový, a tiež je možné pozastaviť alebo zrušiť prebiehajúce upratovanie. Tiež možno sledovať históriu upratovania.

Samsung Jet Bot AI+ VR50T95735W/GE Sledovanie stavu upratovania v reálnom čase

* Dostupné na zariadeniach s OS Android a iOS. Vyžadované Wi-Fi pripojenie na internet a účet Samsung.

Technická špecifikácia:

 

 • Model: Samsung Jet Bot AI+ VR50T95735W/GE
 • Farba: biela
 • Navigácia: laserová + kamera (3D senzor + LiDAR senzor)
 • Procesor: CPU – štvorjadrový R18, Intel Movidius Myriad X
 • Max. príkon: 170 W
 • Rozmery: 30,5 x 13,65 x 32 cm/so stanicou 30,5 x 52,5 x 45 cm
 • Hmotnosť: 4,4 kg/so stanicou 9,5 kg
 • Batéria: Li-Ion 21,6 V
 • Čas prevádzky: 90/60 minút
 • Hlučnosť: 74 dB
 • Samovyprázdňovacia stanica: áno
 • Filtrácia: umývateľný filter, fine dust filter
 • Podporované typy povrchov: tvrdé povrchy (plávajúca podlaha, dlažba, linoleum) a koberce
 • Načasovanie upratovania: áno
 • Detekcia kobercov: áno
 • Object Recognition: áno
 • Patrol Mode: áno
 • Home Monitoring: áno
 • Podpora hlasových asistentov: Bixby, Alexa, Google Assistant
 • Objem vrecka/odpadovej nádobky: 2,5 l/0,2 l
 • Ovládanie cez telefón: áno
 • Názov aplikácie: SmartThings – Android/iOS

Obsah balenia:

 • 1x Samsung Jet Bot AI+ VR50T95735W/GE (súčasťou je aj batéria Li-Ion)
 • 1x Nabíjacia a samovyprázdňovacia stanica
 • 2x Odpadové vrecko do samovyprázdňovacej stanice
 • 2x Predmotorový filter
 • 1x Filtr jemných prachových částic
 • 1x Magnetická páska
 • 1x Používateľský SK manuál

Fotogaléria Robotický vysávač Samsung Jet Bot AI+ VR50T95735W/GE

Videá Robotický vysávač Samsung Jet Bot AI+ VR50T95735W/GE

Príslušenstvo Robotický vysávač Samsung Jet Bot AI+ VR50T95735W/GE

Na stiahnutie Robotický vysávač Samsung Jet Bot AI+ VR50T95735W/GE

Momentálne nie je nič na stiahnutie.

Recenzie Robotický vysávač Samsung Jet Bot AI+ VR50T95735W/GE

Mohlo by Vás tiež zaujímať

U Elektry
523/1 (mapa)

 • 99% sortimentu skladom
 • príjemný personál
Otváracia doba

Hněvkovského
677/66A (mapa)

 • 99% sortimentu skladom
 • príjemný personál
Otváracia doba

Běloveská
944 (mapa)

 • 99% sortimentu skladom
 • príjemný personál
Otváracia doba