Doprava zdarma
SIDE-laser750

Robotický vysávač
Samsung NaviBot SR 8980

5 recenzií

Alternatívy

Samsung VR20M705CUS/GE

(80 %) 2 recenzie
739,00 €

Predaj bol ukončený

15% ZĽAVA

Samsung VR10M703CWG/GE WiFi
+ Cash-Back 45 €

(100 %) 1 recenzia
669,00 €
569,00 €

Skladom 5 ks
v stredu 8. 7. u vás

LG Hom-Bot VR65710LVMP

(94 %) 40 recenzií
499,00 €

Vypredané

Kód: 100145

Samsung Navibot SR 8980

Nezávislý od začiatku až do konca 
 • Predstavujeme vám robotický vysávač, ktorý je tak pokročilý, že sa čistí úplne sám! Keď je jeho nádoba na prach plná, vysávač NaviBot-S sa automaticky vráti na svoju základňu a vyprázdni sa do centrálnej prachovej komory. Na rozdiel od iných robotických vysávačov, ktoré je potrebné pravidelne vyprázdňovať, vysávač NaviBot-S dokáže bez vyprázdnenia nádoby pracovať celé dni aj v domácnostiach so zvieratami alebo kobercami. Tento vysávač sa dokonca sám čistí a odstraňuje nečistoty z hlavnej kefy a potom sa vydá tam, kde skončil, aby dorobil svoju prácu.
Rýchlejší a plynulejší pohyb pre lepšie vysávanie
 • Väčšie zrýchlenie. Ostrejšie zákruty. To nie je závodné auto, ale robotický vysávač NaviBot-S. Nielenže je rýchlejší ako ostatné robotické vysávače, ale je tiež vybavený systémom Visionary Mapping™. Pomocou dvanástich snímačov, dvoch procesorov a integrovanej kamery dokáže vysávač NaviBot-S vypočítať najefektívnejšiu trasu medzi jednotlivými miestnosťami v domácnosti. A keď sa jeho batéria začne vybíjať, okamžite sa vráti k základni, aby sa znovu nabil, a potom sa rýchlo vráti a pokračuje vo vysávaní tam, kde skončil.
Vďaka svojmu tenkému dizajnu sa zmestí pod nábytok a vysáva aj na ťažko dostupných miestach
 • Robotický vysávač NaviBot-S má elegantný a sofistikovaný dizajn, takže vám nebude vôbec vadiť, keď ho budete mať na očiach. Vďaka svojej hrúbke len 80 mm je však určený aj k tomu, aby pracoval mimo váš zrak - pod pohovkami, posteľami, skrinkami a na ďalších miestach, na ktoré máte zvyčajne problém sa dostať. Bez toho, aby stratil čo len kúsok zo svojho výkonu, je vysávač NaviBot-S o 11% tenší ako jeho predchodca. Môže sa tak ľahko pohybovať a vysávať pod nábytkom a zároveň svojím výkonom aj vzhľadom prekonáva iné vysávacie roboty.

Jeho snímač na rozpoznanie prachu umožňuje intenzívne vysávať na jednom mieste

 • Robotický vysávač NaviBot-S je vybavený optickým snímačom, ktorý dokáže rozpoznať prach a reagovať naň. Keď sa dostane na silne znečistené miesto a zistí, že sa na ňom nachádza viac prachu, omrviniek alebo zvieracích chlpov, než možno vysať naraz, prepne sa do režimu vysávania s vyšším výkonom a dané miesto opakovane povysáva, kým nebude úplne čisté. Robotický vysávač NaviBot-S okrem toho automaticky prechádza medzi drevenými podlahami a kobercami, vďaka čomu zabezpečuje optimálne povysávanie každého povrchu.

Tohto vysávacieho robota nič nezastaví

 • Otvorené dvere zastavia väčšinu robotických vysávačov na ich ceste za poriadkom - nie však vysávač NaviBot-S. Keď tento vysávač narazí na prah dverí, jeho koliesko pre plynulé prekonávanie prekážok mu umožní, aby sa zdvihol a bez problémov prešiel cez prahy a káble - alebo akékoľvek iné prekážky na podlahe, ktoré môžu mať hrúbku až 1,5 cm.

Na svojej ceste povysáva oveľa viac

 • Robotický vysávač NaviBot-S je navrhnutý tak, aby vaše podlahy povysával lepšie a rýchlejšie ako kedykoľvek predtým. Je vybavený kefou o šírke 204 mm, ktorá je o celých 25% širšia ako u predchádzajúcich modelov. Dokáže tak povysávať omrvinky, zvieraciu srsť a prach s menším počtom prejazdov. Vďaka širšiím kefám a vysávacej lopatke pracuje rýchlejšie a dosahuje efektívnejší celkový výkon pri vysávaní.

Každý deň alebo raz za týždeň - jeho rozvrh môžete nastaviť podľa seba

 • Naplánujte vysávanie na čas, ktorý je pre vás najvhodnejší. Robotický vysávač NaviBot-S môžete nastaviť tak, aby vysával, keď ste v práci, nakupujete alebo trávite popoludní v kaviarni. Je to jednoduché - stačí zadať čas a deň. Môžete naprogramovať týždenný rozvrh alebo - ak chcete striedať jednotlivé miestnosti - denný plán. Odteraz budete vedieť, že vo vašej domácnosti sa vysáva, aj keď tam nie ste.

Svojou cestou ide úplne potichu

 • Keď robotický vysávač NaviBot-S práve vysáva, môžete telefonovať, čítať knihu alebo sa pozerať na televíziu - v tej istej miestnosti! Vysávač NaviBot-S je vybavený technológiou Air Path, ktorá znižuje nepríjemný hluk a robí z tohto robota jeden z najtichších vysávačov vôbec. Tento vysávač je tak tichý, že sa vám môže stať, že sa na neho budete pozerať a kontrolovať, či je ešte zapnutý.

Funkcia Virtual Guard

 • Virtual Guard zabraňuje vysávaču NaviBot-S vo vstupe na zraniteľné miesta - tam, kde sa nachádza malé batoľa, miska na vodu pre psa alebo drahocenná antická váza položená na kraji stola. Stlačením jediného tlačidla môžete nastaviť virtuálny plot, ktorý vysávač NaviBot-S neprekročí, aby ochránil daný priestor.

Snímač schodov

 • Už nemusíte blokovať schodisko, aby ste zabránili pádu robotického vysávača NaviBot-S. Tento vysávač je vybavený tromi snímačmi schodov, ktoré dokážu rozpoznať okraje schodov a ďalšie hlboké miesta, vďaka čomu sa vysávač vyhýba možným pádom. Zabraňuje tak tomu, aby spôsobil škodu sám sebe alebo vašej domácnosti.

Technická špecifikácia:

 • Farba: Čierna
 • Špeciálna funkcia: Technológia Silver Nano
 • LED displej
 • Čistiaci mód: Automatický režim vysávania, Režim vysávania jedného miesta, Manuálny režim vysávania, Iný režim vysávania
 • Filter: Výstupný mikrofilter
 • Zber prachu: Bezvreckový
 • Objem vrecka alebo nádoby: 2 l
 • Základné funkcie: Infračervené ovládanie
 • Kefy: 1 hlavná, 2 postranné
 • Čisté rozmery: 350 x 80 x 350 mm
 • Rýchlosť vysávania 0,32 m/s
 • Efektivita vysávania: 90 (3 m x 3 m / 10 min.)
 • Hlučnosť: 60 dBA
 • Doba nabíjania: 180 min., automatická
 • Snímač prekážok
 • Snímač schodov

Obsah balenia:

 • 1x Samsung SR8980 (súčasťou je aj batéria)
 • 1x dokovacia stanica pre automatické dobíjanie a so samovysypávaním
 • 2x virtuálna stena (do každej 2 batérie typu D, nie sú súčasťou balenia)
 • 1x náhradný filter
 • 1x diaľkový ovládač (vrátane batérií)
 • 1x čistič kief
 • 1x slovenský návod

Fotogaléria Samsung NaviBot SR 8980

Videá Samsung NaviBot SR 8980

Príslušenstvo Samsung NaviBot SR 8980

Na stiahnutie Samsung NaviBot SR 8980

Momentálne nie je nič na stiahnutie.

Recenzie Samsung NaviBot SR 8980

Robotický vysávač Samsung NaviBot SR 8980
84 %
4.2
5 hodnotení
4
0
0
1
0
80 % ľudí produkt odporúča Napíšte vlastnú recenziu

Používateľské recenzie

Robotický vysávač Samsung NaviBot SR 8980
Milan 10. 6. 2016
5
100 %
Odporúča produkt

Souhlasim s loda.
pokud nemate doma vyssi prahy nez dokaze dle tech. parametru prejet tento robot, pak vse zvlada, vraci se na vysypani jak ma.
chyby: jak je ovalny, tak se muze zaseknout napr pod topenim. pokud jede dopredu tak se zastavi pri prekazce, ale jak se otaci, tak se mu snizi vyska a pri rozjezdu se muze zaseknout.
a take pri turbo rezimu, coz je vyssi saci mod - zaroven je i hlucnejsi - se nestihne vratit do zakladny , jelikoz se proste vybije, z fduvodu vyssi enegreticke zateze na baterku. ale zase mame velky byt, clenity, nez najde cestu zpet tak se proste vybije.
jinak naprosta spokojenost

 • splnil me vysoke naroky
 • "teren" se musi malinko upravit po nekolika zkusebnich jizdach nevidielnou branou - napr se zasekaval pod lednickou a tak tam davam branu a je klid
Robotický vysávač Samsung NaviBot SR 8980
Overený zákazník Tomáš 20. 3. 2016
5
100 %
Odporúča produkt

Jsem velmi překvapen a spokojen...

Robotický vysávač Samsung NaviBot SR 8980
Boris 26. 12. 2015
2
40 %
Neodporúča produkt

Funguje to tak na 50% - chodí systematicky, ale polovica vyzbieraného prachu ostáv na zametacích kefkách z ktorých odpadáva a ostáva na podlahe,

 • Dobrá orientácia, jednoduchá obsluha.
 • Z kefiiek neustále odpadavaju chuchvalce prachu, pri každom narazení do prekážky, zabrzdení alebo prechode cez prekážku...
Robotický vysávač Samsung NaviBot SR 8980
Overený zákazník Ioda 15. 8. 2014
4.5
90 %
Odporúča produkt

Dobrý robotický vysavač, navíc po slevě na cenu za jakou jsem ho koupil opravdu perfektní. O nic se člověk nemusí starat, robot se sám v určitý čas, v určený den v týdnu zapne, po úklidu se sám vysype do "vysavače" v základně, která má 2l nádobu na prach. Takže při velikosti vysávané (cca nezastavěné nábytkem) plochy mého bytu cca 55 m2 stačí vysypat zásobník 1x týdně. Samotný robot má Hepa filtr, základna má cyklonový vysavač se dvěma Hepa filtry z čehož je jeden obohacen o prvky stříbra z důvodu antibakteriálních účinků. No, budeme tomu věřit :), že to pomáhá. Než jsem ho zakoupil jsem si přečetl opravdu hromady hodnocení a projel několik fór zaměřených na robotické vysavače. Myslím si, že po zvážení + a - u všech výrobků, že nakonec každý preferuje ten svůj jako dobrý, je třeba jen přihlédnout objektivně k tomu, co kdo od robota vlastně očekával. Hodnotit ho podle různých zátěžových testů, které jsou na internetu je zcela irelevantní, protože takový nepořádek na pár metrech čtverečních opravdu nikdo doma v reálu nemá ani náhodou a pokud by se mi doma v reálu něco tak rozsypalo, zcela jistě bych si na to nebral robota, ale normální vysavač s výkonem jaký má. Je to stejné, jako říci že plácačka na mouchy je špatná, protože s ní nemohu uplácat k smrti koně. Možná to mám snadnější i v tom, že v celém bytě kromě kuchyně mám jen koberce s nízkým chlupem a žádné koberečky s třásněmi a podobně. Také veškeré kabely mám pěkně srovnané a uložené u zdí, nikde mi nic netrčí. Já každopádně spokojený jsem, robot dělá to, co jsem od něj očekával, tedy : 1/ vysaje povrchový prach (nic při tom nevíří jak jsem někde také četl) - snížila se mi povrchová prašnost v bytě a to opravdu viditelně !!!, 2/ vysaje různé drobky a drobné nečistoty včetně vlasů - základna ve které se vyprazdňuje navíc obsahuje speciální zařízení, ve kterém se kartáček vysavače pěkně sám vyčistí a zbaví se 99 % všech namotaných vlasů, případně nitek. 3/ zase tak moc nevázne na překážkách, pravda je ale, že jedno místo v bytě jsem musel zajistit virtuální zdí - které jsou mimochodem u robota dvě. Sám za sebe - perfektní nákup, ušetřená práce - stačí vzít velký lux do ruky 1x za 3 týdny a to vlastně jen k vyluxování koutů do kterých se robot nedostane, jinak zbytek zvládá dobře. Jediná jeho vada je ta, že je to stroj, který se může rozbít a kdo mi pak bude po dobu opravy doma uklízet :) ??? Ps: ještě na závěr, opravdu uklízí potichu, dá se klidně sledovat TV, nebo poslouchat hudba, hlučnější je jen v režimu Turbo a to jen z důvodu zvýšení výkonu na maximum (měl by být větší účinek), ten však používám jen 1x týdně a to ještě jen v chodbě a obýváku kde je největší pohyb.

 • Pěkný vzhled, vypadá opravdu jako robot, ne jako jezdící konzerva na psí žrádlo :).
 • Zatím nevím, vše funguje tak jak má a podle očekávání.
Robotický vysávač Samsung NaviBot SR 8980
Overený zákazník Anonym 16. 10. 2013
4.5
90 %
Odporúča produkt

ještě jsem nevyzkoušel je to dárek

Vložiť recenziu

Napíšte klady a zápory, každý bod na jeden riadok. Nechajte prázdne, ak Vám nič nenapadá.
Celkové hodnotenie:

U Elektry
523/1 (mapa)

 • 99% sortimentu skladom
 • príjemný personál
Otváracia doba

Hněvkovského
677/66A (mapa)

 • 99% sortimentu skladom
 • príjemný personál
Otváracia doba

Běloveská
944 (mapa)

 • 99% sortimentu skladom
 • príjemný personál
Otváracia doba