SIDE-podzimni-slevy
SIDE-podzimni-slevy

Robotický vysávač a mop 3v1
Concept VR3205 3v1 Perfect Clean Laser UVC Y-wash

3 recenzie

Alternatívy

Robotický vysávač
Concept VR2110 2v1 RoboCross Gyro

(78 %) 4 recenzie
217,90 €
 

Skladom > 5 ks
v utorok 26. 9. u vás

Robotický vysávač a mop
Concept VR3210 3v1

(98 %) 12 recenzií
334,00 €
 

Skladom > 5 ks
v utorok 26. 9. u vás

Kód: 104527
 

Concept VR3205 3v1 Perfect Clean Laser UVC Y-wash

 • 3 v 1 vysáva, mopuje a sterilizuje
 • BLDC motor
 • Navigačná technológia LaserTec 2.0
 • Sacia sila 3300 Pa (3 úrovne)
 • Robot hovorí slovensky, česky, maďarsky, poľsky
 • Batéria LG BYD 5200 mAh – až 250 minút
 • UVC lampa
 • Mopovanie Y-wash (špeciálny spôsob umývania na dosiahnutie maximálne efektívnych výsledkov)
 • TOF senzor
 • CARPET turbo
 • Aplikácia Concept Robot v slovenčine
 • ROOMPLAN – rozdelenie miestností, druhy upratovania, zakázané zóny
 • Total Surface
 • 3 režimy upratovania (kompletný, zónový, lokálny)
 • 3 funkcie (TURBO, DOUBLE, tichý režim)
 • Elektronicky riadené UMÝVANIE
 • Trojstupňová filtrácia s HEPA filtrom 13
 • 2x vymeniteľný zásobník
 • Objem prachového zásobníka: 600 ml
 • Objem zásobníka 2 v 1: prachový 350 ml/na vodu 300 ml
 • Plánovanie upratovania
 • Čas nabíjania 4 – 5 hodiny
 • Hlučnosť: 60 – 70 dB

 

Predstavenie robotického vysávača Concept VR3205

Robotický vysávač s mopom 3 v 1 Concept VR3205 Perfect Clean je vybavený vyspelou laserovou navigáciou na presné plánovanie upratovania a UVC sterilizačným režimom. Vyniká vysokou sacou silou, extrémnou výdržou a najefektívnejším spôsobom umývania Y-wash.

Concept VR3210 3v1

Dokonalá orientácia

Robotický vysávač VR3205 je vybavený vyspelou laserovou navigáciou LaserTec 2.0, ktorá podrobne naskenuje vašu domácnosť a vytvorí presnú mapu na plánovanie upratovania. Výsledkom je, že sa robot s maximálnou presnosťou orientuje v priestoreneprechádza opakovane už upratané miesta a tým skracuje čas upratovania. Perfektne si poradí so všetkými podlahovými krytinami aj s členitými priestormi. Vďaka veľkým kolesám a silnému motoru prekoná prahy dverí a iné prekážky do výšky až 1,8 cm. Po dokončení upratovania sa automaticky vráti do nabíjacej stanice.

Concept VR3210 3v1

Vysáva a umýva

Robot je vybavený dvoma zásobníkmi, vďaka ktorým si ľahko poradí so suchým aj mokrým upratovaním. Prvý zásobník s objemom 600 ml slúži na klasické upratovanie na sucho. Ak nasadíte druhý zásobník 2 v 1, môžete vysávať aj umývať naraz. Kombinuje totiž klasickú nádobu na prach s elektronicky riadeným zásobníkom na vodu, takže v rekordnom čase docielite dve upratovania naraz. Prietok vody môžete pomocou aplikácie nastaviť na nízku, štandardnú alebo vysokú úroveň podľa miery znečistenia. Zásobník na umývanie je osadený textíliou z mikrovlákna, ktorá na seba viaže nečistoty a počas upratovania podlahu tiež vyleští. Textíliu je možné ľahko zložiť a vyprať v práčke.

Concept VR3210 3v1 Vysává i mopuje

Hovorí slovensky

Radi by ste si kúpili robotický vysávač, ale máte strach, že mu nebudete rozumieť? S robotickým vysávačom Concept VR3205 sa to nestane. Tento skvelý pomocník na každodenné upratovanie hovorí hneď 5 jazykmi: slovensky, česky, anglicky, poľsky a maďarsky.

Concept VR3210 3v1

Y-WASH: najefektívnejší spôsob umývania

Y-wash predstavuje vysokoefektívny spôsob umývania. V tomto režime sa robot pohybuje v „Y“ trajektórii, počas ktorej každý kúsok podlahy prejde opakovane a vďaka tomu účinne odstraňuje zaschnuté škvrny, špinu a ostatné nečistoty.

Concept VR3210 3v1

UVC sterilizačný režim

Robotický vysávač VR3205 je vybavený UVC sterilizačnou LED technológiou, ktorá dosahuje až 3x dlhšiu životnosť oproti bežne používaným výbojkám. Ovládať ju môžete cez mobilnú aplikáciu a výhradne s nasadeným prachovým zásobníkom. Počas režimu sterilizácie vysávač vypne sanie, zníži rýchlosť pohybu na polovičný výkon a zároveň zníži otáčky hlavnej kefy aj bočných kefiek. UVC svetlo môžete aktivovať aj počas štandardného upratovania. Vďaka tejto technológii vysávač vysiela ultrafialové žiarenie typu C, ktoré narúša bunkovú štruktúru DNA baktérií, vírusov, plesní a ďalších mikróbov a tým bráni ich ďalšiemu množeniu. Bežne sa využíva napr. na dezinfekciu vody, vzduchu alebo v potravinárskom a farmaceutickom priemysle. S týmto vysávačom budete mať istotu dokonalej čistoty bez nutnosti použitia chemických prostriedkov.

Concept VR3210 3v1

Výkonný motor a vysoká sacia sila

Vysávač je vybavený digitálnym bezkefovým jednosmerným BLDC motorom, ktorý má množstvo výhod. Je vysokovýkonný a oproti bežným motorom je tichší, spoľahlivejší, energeticky úspornejší a má dlhšiu životnosť. Súčasne sa podieľa na vysokej sacej sile vysávača, ktorá dosahuje 3300 Pa. Ponúka 3 úrovne výkonu, ktoré sa menia v závislosti od spusteného režimu upratovania. Sací výkon je možné nastaviť aj manuálne podľa potreby a miery znečistenia.

Concept VR3210 3v1

Batéria LG BYD

Vysávač je napájaný veľmi kvalitnou vysokokapacitnou 5200 mAh batériou LG BYD, vďaka ktorej zvládne na jedno nabitie upratovať až 250 minút. Tieto batérie vynikajú dlhou životnosťou, vysokým výkonom, bezpečnosťou a stabilným cyklom. Vzhľadom na svoje výborné vlastnosti sa využívajú napr. v automobilovom priemysle alebo v batériových úložiskách fotovoltaických systémov. V okamihu, keď kapacita batérie klesne pod 15 %, robot sa automaticky vráti do dokovacej stanice.

Concept VR3205

Prispôsobí sa vašej domácnosti

Robotický vysávač VR3205 je vybavený dvoma hlavnými kefami (CARPET a HARDFLOOR) a dvoma bočnými kefkami. Hlavné kefy je možné meniť v závislosti od vysávaného povrchu, bočné kefky rozširujú záber vysávania a dokonale upratujú okolo stien, nábytku, v rohoch miestnosti a v ďalších ťažko prístupných miestach.

Concept VR3205

Carpet kefa

Ide o špirálovitú kefu, ktorá je tvorená kombináciou štetín a gumových lamiel. Je vhodná na všetky druhy podláh vrátane kobercov.

Concept VR3205

HardFloor kefa

Táto kefa je ideálna predovšetkým na tvrdé podlahy. Vďaka mäkkému povrchu so špeciálnymi vláknami dokáže zachytiť až 3x viac nečistôt vrátane miniatúrnych častíc. S touto kefou dosiahnete efektívne a zároveň šetrné upratovanie bez poškriabaných podláh.

Concept VR3205

CARPET turbo

Funkciu Carpet turbo môžete využiť, ak máte v robote nainštalovanú carpet kefu. Aktivuje sa v okamihu, keď vysávač prejde na koberec. Automaticky zvýši sací výkon na maximum na zaistenie skutočne efektívneho upratovania. Po návrate na tvrdé podlahy sa vráti k pôvodnému výkonu.

Concept VR3205

TOF senzor – dokonalá orientácia

Robot je vybavený špeciálnym snímačom, ktorý zaisťuje perfektnú orientáciu pozdĺž stien. Súčasne chráni vysávač aj nábytok pred poškodením, pretože počas práce si robot udržuje mierny odstup od všetkých prekážok, takže nedochádza k nárazom. Tento senzor zároveň slúži na detekciu skla a čiernych stien, takže si robot poradí s upratovaním aj pozdĺž týchto plôch.

Concept VR3205

Ovládanie

Robota je možné ovládať cez aplikáciu Concept Robot, ktorá je v češtine a zadarmo dostupná pre iOS a Android. Pomocou aplikácie môžete naplánovať upratovanie kedykoľvek a odkiaľkoľvek a zároveň v reálnom čase sledovať, koľko toho robot upratal a kde sa práve nachádza. Aj keď nebudete práve doma, upratovanie domácnosti budete mať neustále pod kontrolou. A pokiaľ nie ste fanúšikom aplikácií alebo nemáte inteligentný telefón, môžete ho plne ovládať aj pomocou diaľkového ovládača.

Concept VR3205

ROOMPLAN

Inteligentná funkcia ROOMPLAN naplánuje vaše upratovanie do posledného detailu. Pomocou aplikácie môžete pre každú miestnosť alebo vyznačenú zónu nastaviť presný časový plán upratovania, režim upratovania a úroveň sacieho výkonu. O viac sa už starať nemusíte. Robot sa v nastavený čas automaticky spustí, začne upratovanie a po ukončení sa vráti do nabíjacej stanice.

Concept VR3205

Total Surface

Vďaka funkcii automatického pokračovania v upratovaní Total Surface nemusíte mať strach, že si vysávač neporadí s upratovaním väčších plôch. Ak sa počas upratovania vybije, automaticky vyhľadá nabíjaciu stanicu, kde počká do plného nabitia. Potom sa automaticky vráti k upratovaniu a pokračuje tam, kde prestal.

Concept VR3205

Kompletné automatické upratovanie

Tento režim slúži na upratovanie celej domácnosti. Robot prehľadá a vygeneruje mapu, ktorú si následne rozdelí na menšie zóny. Jednotlivé oblasti následne jednu po druhej dôkladne vysaje pozdĺž stien a potom v líniách uprataje zvyšné priestory. Po dokončení upratovania sa automaticky vráti do nabíjacej stanice.

Concept VR3205

Zónové upratovanie

Hlavnou prednosťou zónového režimu je, že robot nebude upratovať v celej domácnosti, ale iba tam, kde naozaj potrebujete. Pomocou aplikácie môžete definovať a pomenovať až 10 zón vrátane zakázaných oblastí. V zvolenej zóne robot uprace rovnakým spôsobom ako pri automatickom upratovaní, tzn. že vysaje pozdĺž stien a následne v líniách uprace zvyšné priestory. Veľkou výhodou zónového režimu je možnosť vyznačenia zakázaných zón, kde robot upratovať nebude. Oceníte to napr. počas umývania, keď nechcete, aby vám robot nabiehal na koberce. Ak chcete zvýšiť efektivitu upratovania, môžete využiť prídavné funkcie: DOUBLE, keď robot po dokončení bežného upratovania zopakuje upratovanie v líniách naprieč svojej prvotnej dráhy, a TURBO, ktorá zvýši sací výkon na najvyšší stupeň.

Concept VR3205

Lokálne upratovanie

Lokálny režim slúži na upratovanie menších plôch. Spustiť ho môžete priamo na tele vysávača, keď robot na stredný sací výkon vykoná dvojité upratovanie v oblasti 2 x 2 m so stredom vo svojej štartovacej polohe. Na dosiahnutie starostlivejšieho upratovania môžete pomocou aplikácie určiť bod na mape a aktivovať upratovanie v TURBO režime. Robot automaticky prejde na určené miesto, ktoré určí ako stred, a vykoná dvojité upratovanie s maximálnym výkonom v oblasti 1,5 x 1,5 m.

Tichý režim

Ak nechcete, aby vás robot rušil pri sledovaní vášho obľúbeného programu, aktivujte tichý režim, ktorý vypne všetky hlasové oznámenia. Počas aktivovaného tichého režimu nebude robot vykonávať naplánované upratovanie.

TripleAirClean

Robotický vysávač VR3205 je vybavený pokročilým filtračným systémom TripleAirClean. Ide o trojstupňovú filtráciu s HEPA filtrom 13, ktorý dokáže zo vzduchu odstrániť až 99,9 % častíc a iných škodlivín vrátane baktérií a vírusov. Dosiahnete tak maximálne čisté prostredie, ktoré ocenia predovšetkým alergici a rodiny s malými deťmi.

Concept VR3205

Technická špecifikácia:

 • Model: Concept VR3205 3v1 Perfect Clean Laser UVC Y-wash
 • Farba: biela/strieborná
 • Batéria: Li-ion 5200 mAh
 • Hlučnosť: 60 – 70 dB
 • Výška: 10 cm
 • Priemer vysávača: 35 cm
 • Čas prevádzky: až 250 min.
 • Čas nabíjania: 4 – 5 hodín
 • Sacia sila: 3300 Pa
 • Sterilizácia UV svetlom: áno
 • Možnosť mopovania: áno, Y-wash (špeciálny spôsob umývania na dosiahnutie maximálne efektívnych výsledkov)
 • Zásobník na vodu: áno
 • Objem zásobníka na nečistoty: 600 ml
 • Objem 2 v 1 zásobníka: na prach 350 ml, na vodu 300 ml
 • Filtrácia: trojnásobná filtrácia s HEPA filtrom
 • Podporované typy povrchov: tvrdé povrchy (plávajúca podlaha, dlažba, linoleum), koberce
 • Diaľkové ovládanie: áno
 • Napájanie diaľkového ovládania: 2 x 1,5 V batéria typu AAA (nie sú súčasťou balenia)
 • Načasovanie upratovania: áno
 • Funkcia virtuálnej steny: áno
 • Wi-Fi: áno
 • Ovládanie cez telefón: áno
 • Názov aplikácia: Concept Home – Android/iOS
 •  

Obsah balenia:

 • 1x Concept VR3205 3v1 (súčasťou je aj Li-Ion batéria)
 • 1x Nabíjacia stanica
 • 1x Nabíjcí adaptér
 • 1x Zásobník na nečistoty 600 ml
 • 1x Zásobník 2v1
 • 1x Diaľkové ovládanie
 • 2x Hlavná kefa - Carpet, Hardfloor
 • 1x Mopovací nadstavec
 • 2x Náhradná mopovacia textília
 • 3x HEPA filter
 • 1x Penový filter
 • 1x Čistiaca kefka
 • 1x Používateľský SK manuál

Fotogaléria Robotický vysávač a mop 3v1 Concept VR3205 3v1 Perfect Clean Laser UVC Y-wash

Videá Robotický vysávač a mop 3v1 Concept VR3205 3v1 Perfect Clean Laser UVC Y-wash

Príslušenstvo Robotický vysávač a mop 3v1 Concept VR3205 3v1 Perfect Clean Laser UVC Y-wash

Na stiahnutie Robotický vysávač a mop 3v1 Concept VR3205 3v1 Perfect Clean Laser UVC Y-wash

Momentálne nie je nič na stiahnutie.

Recenzie Robotický vysávač a mop 3v1 Concept VR3205 3v1 Perfect Clean Laser UVC Y-wash

U Elektry
523/1 (mapa)

 • 99% sortimentu skladom
 • príjemný personál
Otváracia doba

Hněvkovského
677/66A (mapa)

 • 99% sortimentu skladom
 • príjemný personál
Otváracia doba

Běloveská
944 (mapa)

 • 99% sortimentu skladom
 • príjemný personál
Otváracia doba